Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért bunkó velem a bátyám?

Hfskdfgf kérdése:

Miért bunkó velem a bátyám?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok ő pedig 17 éves fiu és ha itt a bnöje olyan bunko pedig nagyon jóba vagyok a bnöjével és senki nem érti hogy miiért ilyen :( nagyon rosszul esik mert én szeretm mit tegyek?
2014. jún. 21. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit értesz a bunkóság alatt? Lekezelő? Szerintem csak simán menősködni szeretne a barátnője előtt. ne vedd a szívedre. ;)
2014. jún. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tipikus. Ilyen korban a fiúk hencegni akarnak. Azzal, hogy veled bunkó azzal tulajdonképpen a barátnője előtt akar menőzni.

Ne is figyelj rá!

2014. jún. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
arra is gondolhat a bátyád ha barinők vagytok nyilván ha nem lenne bunkó veled akk a csaj nyugodtan haverkodna veled de ha ilyen ellenszenves azt akarja h ne talizzatok sokat és ne árujl el neki titkokat (amik nem biztos h léteznek) róla.
2014. jún. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Lődd le.
2014. júl. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!