Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Testvérek között mesztelenkedé...

Testvérek között mesztelenkedés? Szégyelőség?

Figyelt kérdés
Mennyire vagytok szégyelősek testvéretek előtt?Vagy intim téren?ellnekező neműeknél?:)kort kérnék és nemet:)

2014. jún. 26. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Szándékosan nem meztelenkedünk egymás előtt, de abból nem csinálunk ügyet ha mondjuk valaki gyorsan bemegy a fésűért vagy fogkeféért amíg én zuhanyzok vagy fordítva.


Alapvetően nem vagyok szégyenlős ismerősök előtt sem, pl. nyáron ha nem volt kéznél fürdőruha simán fürödtünk meztelenül folyóban vagy tóban (úgy, hogy idegenek nem voltak ott), fiúk lányok is.


Idegenek előtt, pl. szabadstrand stb. nem meztelenkedem vagy vetkőzök félmeztelenre sem, mert sokakat ez zavar és nem kívánok senkit kellemetlen helyzetbe hozni.

2014. jún. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Én lányok előtt egyáltalán nem vagyok szégyenlős, fiúk előtt pedig alap, hogy nem mászkálok pucéran, kivéve ha a párom. Amúgy ahol ez a divat, az biztos valami nudista család lehet, mint a Family Guyban:D
2014. jún. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok...

A tesóm is kinőtte

Egy idig őt zavarta, gyakran ezzel nyertem meg a fürdőháborút/ kimegy be előbb, ott álltunk ketten h akkor ki tusol farkasszemet nézve.. Akkor én fogtam magam, "Tőlem maradhatsz, de én tusolok" és levetkőztem, hanyatt omlok menekült

Én voltam 18 ő 15 ekkr

Egyébkent nem vetkőzök le előtte, nem meztelenkedünk, de nem zavarna ha ott

2014. jún. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

...volna amikor át kell öltözzek.

Ugye már nem élek otthon, férjnel vagyok, úgyhogy erre alkalom sem nagyon lenne, de pl az esküvőmön ő volt az egyetlen aki nem rohangált mindenfele, ( barát őm a virgoshoz szaladt, anyukám az anyósomékatwsztrálta...stb...így ő segített az öltözködésnél.


27/n ,ő 24/ffi

2014. jún. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég természetes dolog a test, igazi barátok előtt sem gond a pucérság. Akkor van benne egy kis cikiség, ha éppen van rajtam néhány extra kiló. Barátaim is így vannak vele -néhány kivételtől eltekintve, akik nem annyira bevállalósak.
2014. jún. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem öcsém van aki két évvel fiatalabb nálam, nálunk nem volt gond ha meztelen láttuk egymást nem voltunk sosem szégyenlősek, egy szobánk is volt így nem lehetett elkerülni néha (pl átöltözés, fürdés után). 17/F
2014. júl. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%
fiutesók vagyunk egy szobába nem vagyunk szégyenlősek egymás előtt
2018. márc. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!