Normális az ilyen?!

Figyelt kérdés

Adott egy húg és egy 3 évvel idősebb báty. Amikor bátyám 14 lett elment rossz irányba, most mire 18 lett kétszer bukott, volt laptopja (szétverte mérgében), volt 3 telefonja (eladta.. és nem az olcsóbbik fajtából voltak.. ) 3 rendőrségi ügye is volt, cigizett.. ilyesmik..

Engem meg folyton bántani akar, meg olyanokat mond, hogy 'bezzeg ennek a szarosnak mindenem meg van telefonja.. laptopja' a szüleimnek. Olyat is tett már, hogy (immáron ex) barátomnak elég csúnya dolgokat írt rólam ("K*rd meg jól azt a pénz éhes k*rvát") azzal az indokkal, hogy 'ne csak ő szívjon a sulijában'. Emellett a visszamaradott öcsémmel egy szobában van, és folyton bántalmazza. Szerencsére a szüleim rendszerint mellettem állnak, de azért hogy állíthatnék rajta..?



2014. júl. 10. 15:59
1 2
 11/13 anonim válasza:
Mivel már 18 éves büntethető, ergó ha megver, akkor el lehet menni a rendőrségre testi sértésért feljelenteni.
2014. júl. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Attól én nem is félek :D megvédem magam igaz, hogy abból késelés lesz de önvédelemnek minősül, ha nem én kezdeményeztem a támadást.
2014. júl. 21. 10:54
 13/13 anonim válasza:
Ha meg akar verni alkalmaz cseles mozdulatokat: tökön rúgás, pók marás, ha csikis, csikizzd meg, és poénkodj, olyat amivel nem kapja fel nagyon a vizet, ha végképp nem bírsz vele támadjátok meg húgoddal, ő a lábára akszkodik és harapdálja, te a hátara ugrassz és fojtogatod.....remélem ebből nem lesz halál....
2014. aug. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!