Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szeretnétek ikertestvért? Miért?

Szeretnétek ikertestvért? Miért?

Figyelt kérdés
2014. júl. 15. 10:30
1 2
 1/20 anonim válasza:
79%
mert megtaníthatnék neki tök klassz dolgokat és helyettem tanulna a vizsgákra és helyettem is menne el és senkinek se tűnne fel én pedig addig szórakoznék :D
2014. júl. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnék, mert imádom a bátyámat, és nem tudnám elképzelni, hogy helyette másmilyen testvérem legyen. Imádom, hogy más mint én, mégis megértjük egymást. Jó annak, akinek megadatott, hogy ikertesója legyen, de mi nem lettünk azok, mégis úgy érzem, a részem Ő. Kell ennél több?
2014. júl. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig biztos jó lenne, nekem nem adatott meg egy velem egykorú vagy kisebb testvér, és biztos tudnánk jókat beszélgetni. Aztán gondolom a viták után pokolba kívánnánk mindketten a másikat...
2014. júl. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Szeretnék, egypetéjűt

Szerintem annyira jó lenne ha lenne valaki aki ugyanúgy néz ki mint én, es bármit elmondhatnék neki. Szerintem az ikertesók sokkal jobban ragaszkodnak egymáshoz mint a sima testvérek

2014. júl. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Fényember ***** válasza:
100%
Nekem majdnem lett egy fiú (én éltem túl)...talán jó lett volna mert megvédett volna stb. de így is van két erős bátyám aki betölti ezt a szerepet, amit meg megakarok beszélni bárkivel is arra ott vannak a barátnők/barátok/barátom...lányt tuti nem pártoltam volna (persze ha úgy születünk akkor tuti nem így gondolnám) idegesítene ha bárki úgy nézne ki lány (esetleg ő lenne a szebbik kicsivel) érzem folyton rivalizálnánk egymással..bár mondom..lehet akkor nem így gondolnám..de nekem nincs rá szükségem..van kivel megosztanom a dolgaim :)
2014. júl. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig vágytam rá, dehát ez az abszolút lehetetlen kategória:D
2014. júl. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
25%
Nem, mert ha lenne, akkor nem tudtam volna továbbtanulni, és most valószínűleg nem az íróasztalnál ülve dolgoznék, hanem egy gyárban a szalag mellett keccsölve.
2014. júl. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%

"Szerintem az ikertesók sokkal jobban ragaszkodnak egymáshoz mint a sima testvérek"


Ez nem igaz. Sajnálom, ha nem adatott meg neked egy jó tesó, mert ha így lenne, nem írnád ezt. Én nő vagyok és bátyám van, de az életben nem kívánnék többet és jobbat. Imádom és úgy érzem Ő a részem. Attól ,hogy később születtem, még a részemnek érzem, az illata a szaga, az érintése olyan, amikor találkozunk, mint amikor egybe olvad az ember valakivel. Higgyétek el, lehet jó viszony nem ikrek közt is, és lehet rossz viszony ikrek közt is, bár ez utóbbi ritkább. A közös gyerekkori emlékeink, a folytonos összetartás csodás, és mindig elmondja, hogy mennyire szeret, amikor találkozunk :-) Kívánok mindenkinek ilyen tesót.

2014. júl. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem az ikertesók sokkal jobban ragaszkodnak egymáshoz mint a sima testvérek"


Én iker vagyok, nem egypetéjű ugyan, de ki kell hogy ábrándítsalak, kb semennyire nem állunk közel egymáshoz az ikertestvéremmel. Igaz a neműnk is különböző. Jól kijövünk, de nem valami belsőséges a kapcsolatunk.

2014. júl. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
76%

9-es : ez nem az ikerség miatt van, hanem amiatt, mert az anyátok rossz anya: nagyon erősen elválasztott titeket méár korán egymástól és pitiztetve nevelt: azaz mindketten az ő szeretetéért "harcoltok". Ez pontosann olyan súloys nevelési hiba, mint a síma testvérféltékenység esetében.


Az ikerek általában nagyon ragaszkodnak egymáshoz, akármilyen neműek is.


Én nagyon szerettem volna, és együtt is indultunk útnak, de ő meghalt a születésünk előtt (különneműek voltunk és külön burokban). Ma is nagyon fáj a hiánya.

2014. júl. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!