Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tehetnék? Mivel javíthatná...

Mit tehetnék? Mivel javíthatnám a kapcsolatainkat?

Figyelt kérdés
Kgyikkel eleg rosszban vagyok, barmilyen kedveset teszek az o kihasznalja es aztan lazan elfelejti. Latom mas tesok milyen joban vannak es faj hogy mi nem! Neha ugy feltud huzni hogy csak dobalozunk a karomkodasokkal, fenyegetesekkel. Szten csak akkor mozdulna (velem kapcsolatban) ha veszelyben lennek. Mit tehetnek a kapcsolat javitasa erdekeben? 13/L

2014. aug. 4. 23:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Vmiert le maradt a kerdes eleje, Ket batyam van es egyikkel
2014. aug. 4. 23:25
 2/4 anonim válasza:

Nem tudom milyen idős a bátyád, de hw még tizen,huszon éves akkor lehet hogy most éli azt a korszakát amikot csak a haverok vannak, és nem érdekli egy 13eves kis csaj

Persze lehet hogy ilyen ember, aki mindig csak azt fogja nézni hol használhat ki és igazából nem érdekled

Az hogy mit tehetnél annak érdekében hogy jobb legyen a kapcsolatotok sok mindentől függ

Voltatok valaha jóban?

2014. aug. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
18 eves, furcsa a dolog mert nem jar bulizni, esteket itthon tolti, legtobb idejet a gepezesre forditja!
2014. aug. 5. 00:28
 4/4 anonim válasza:

Akkor egy játék függő kocka.

De ha ugy sem értékeli amikor teszel érte valamit...és leszarja...tényleg nem tudom...

Beszélgess vele a játékairól, kérdezd meg hogy mennek benne a dolgok

Lehet hogy szívesen beszélne róla. Akkor ez már jó

2014. aug. 5. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!