Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek, azért, a tesóm ne...

Mit tegyek, azért, a tesóm ne nézegesse a képernyömet?

Figyelt kérdés

Van egy 19 eves tesom. Es van egy jatek, amibe szoktam uzenetezni a BFF-emmel, mert vannak dolgok, amit jobb leirni mint kimondani. De sokszor nezi a kepernyomet, s ha megkerdem, hogy miert, akkor azt mondogassa, hogy mast is mondjak, mert hanem pofonvag. S ha akarok vele masrol beszelgetni, akkor kezdi a " hagyal mar bekem"-et. Nem is a tul privat uzenettel van a gond, hanem azzal, hogy ha pl valaki tortenelmet magyaraz, olyant amit suliba nem tanulunk, akkor kezdi, hogy "jo gyoker vagy; ne higgy neki"-t. Vagy egyszer elkezdyem a gepen szerepjatekozni... Utanna fel oraig mondogatta, hogy gyokr vagyok.

Mit tegyek, hogy ne nezegesse az uzeneteimet?


2014. szept. 4. 10:21
 1/10 anonim ***** válasza:
54%

amiben

leírni

mondogatja

ha nem,

hagyjál

suliban

higyj

utána


Először is, egy kicsit jobban tessék a nyelvtanra gyúrni.


Másodszor ilyenkor kapcsold ki a képernyőt, és nézz rá. Mondd meg, hogy addig nem kapcsolod vissza, amíg ott van.

2014. szept. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Telefonrol vagyok, bocsi.

De akkor elkezdi, hogy "mivan na" s ha megmondom, hogy uzenetezek, akkor kezdi a pofonvagos dumat.

2014. szept. 4. 10:39
 3/10 anonim ***** válasza:
49%

Telefonon is lehet helyesen írni, az nem kifogás.

Simán kapcsold ki a monitort, és küldd el onnan.

Te hány éves vagy?

2014. szept. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Az összes nyelvtani hiba NEM a telefon miatt van, se nem mellényúlás, se nem ékezetek hiánya, hanem egyszerűen tudatlanság.
2014. szept. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ha megkerhetlek, akkor a kerdesre valaszoljatok. A telefonomon nehez irni mert kicsik a betuk. Es 13 eves vagyok
2014. szept. 4. 11:29
 6/10 Amado atya ***** válasza:
56%

OFF

Tessék ezt a higgy-higyj, higgyétek-higyjétek témakört átgondolni


ebből:

[link]

2014. szept. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

windows + L


Vagy

CTRL+ALT+DELETE majd Számítógép zárolása


Vagy Windows +D


Remélem tudtam segíteni.

2014. szept. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Első, azért enyhén beoltottad magad. :D "higyj"
2014. szept. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Remélem, tudok segíteni azzal, hogy leírom az én módszeremet. Én azt szoktam csinálni, hogy amikor elkezdek netezni, elindítok mellette egy másik böngészőt és ott előre megnyitok egy oldalt (aztán elkezdem azt csinálni, amit eredetileg akartam). Ha látom, hogy jön a hülye bátyám, akkor berakom az áloldalt és úgy teszek, minthe azt olvasnám (így nem tudja meg, hogy valójában mit néztem).


Just_One_Person

2014. szept. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Legyen a böngésződ két példányban megnyitva. Az egyiken legyen a te progid, a másikon egy semleges oldal. A kettő között egy pillanat alatt tudsz váltani az ALT TAB billentyűkombinácival. Azért hívják Windows-nak, mert tud ilyet símán. (Tudod Ablakok és nam ablak)
2014. szept. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!