Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Van egy 18 eves ocsem mar...

Van egy 18 eves ocsem mar lassan 19 eves anyukank nincsen 13eve meghalt az apank meg mar lassan ket eve bortonbe van. Hibasnak erzem mag szerintetwk is az vagyok? Vagy csak en erzem igy?

Figyelt kérdés
Amiota apank bortonbe van egydul vagyunk senkire se szamithattunk csak sajat magunkra volt olyan hogy eheztunk is mivel en tartottam el sajat magunkat meg tartom is az arvasagibol de kozbe apankat is csomagolni kellet es az o csomagja havonta szinte elvitte az egesz penzt mivel nagy dohanyos... Ra 5-6 honapra mire apu bekerult megismerkedtem a baratommal aki kicsit konnyitett a helyzetunkon mivel tamogatott es tamogat is anyagilag mar 7 honapos terhes vagyok es elkoltoztem az ocsemtol ott hagytam egyedul es a sziv megszakadt de azota meg egy nap se volt hogyne latogassam meg 15percre lakunk egymastol es mindennap lemegyek hozza fozok neki es segitek neki takaritani meg mosni is mindenbe segitek amiben tudok de hibasnak erzem magam hogy mmagara hagytam szerintetek is hibas vagyok? Mit csinaljak?! :(

2014. okt. 13. 09:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Munkát találjatok a lassan 19 évesnek. Mit tanult?
2014. okt. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Öcséd keressen munkát, apádnak meg ne küld cigit, hát nomális vagy te??? Kaja helyett inkább a börtönben ülő apádnak küldesz cigit????? Legalább a cigiről szokjon le,ha már ilyen helyzetbe hozott titeket...
2014. okt. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Festest de nem fejezte be az iskolat
2014. okt. 13. 09:36
 4/17 A kérdező kommentje:
De o cigi nelkul nem tud letezni sem inkabb cigizik mint hogy egyen es ezt beszelon is mondta hogy mindenkepp egy honapra valo dohanyt kuldjek neki mert sokat idegeskedik
2014. okt. 13. 09:38
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
az be kéne fejezni... akkor nincs munkahelye? regisztráljon a munkaügyi központba -és ott próbálja befejzni OKJ-s képzésen, amit a munkaügyi támogat
2014. okt. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
(idegeskedik... te pedig ne idegeskedj, árt a babának. Ne vigyél olyan sok dohányt, keveset és ossza be ! szabad neki is javulni és gondolni rátok, mondjon le a láncdohányzásról.. Te pedig egészségesen táplálkozz, minden nap egyél gyümölcsöt, sajtot. Ne igyál cukor üdítőket. A cukor helyett mézet használj.
2014. okt. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűbb lenne, ha egy háztartásban élnétek a testvéreddel.

Be kéne fejeznie az iskolát, munkát kéne találnia. De azért addig szüksége van a segítségedre.

Takarítani, mosni ő is tudna. Nem értem minek te csinálod.

Apádnak meg ne küldj cigit. Hiába kér. Miatta is vagytok ilyen rossz helyzetben.

2014. okt. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Apád felelőtlen volt, 2 gyerek mellett mit csinált, hogy börtönbe került? Az árvaságit nem börtönbe ülők cigiztetésére adják. Segíts az öcsédnek, apád pedig oldja meg magának.
2014. okt. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de az apád a BÖRTÖNBEN van. Nyilván nem véletlenül.

Hogy szenved odabent? Hát jesszus, mik vannak.

Az öcsédnek valószínűleg nagyobb szüksége van arra a pénzre, mint apádnak a bagóra.

Ha nem is fosztod meg tőle, felezd azt amit viszel, így is rengeteg pénzt spórolsz.

Az öcséd ahogy írták már, látogasson el a munkaügyibe, szerezzen munkát, tanuljon szakmát.

Ha már úgyis egyedül van, akár albérlőt, vagy az egyik haverját is oda lehetne költöztetni, könnyebb lenne megélnie, és lenne társasága.

Olyannyira egyszerű a probléma megoldása, csak egy picit át kell gondolni.

Drukkolok, hogy egyenesbe jöjjetek :)

2014. okt. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Aztaqrva! Hat ne kuldj apadnak cigit!

Ocsed tud mosni fozni takaritani, nehogy mar te csinald ezeket! Mi az, hogy nem fejezte be az iskolat? Meg vagyok lepve, durva, hogy egy ilyen felelossegteljes nonek ilyen tesze-tosza occse van. Miert nem fejezte be az iskolat?

Nem vagy hibas, mindent megtettel, megteszel, viszont apad mit csinalt, hogy ilyen helyzetbe hozott titeket, hogy lesitteltek? NE kuldj neki cigit, ezt nem is ertem hogy gondolhatta, hogy azert nem ettetek mert az o cigijet fizettetek az arvasagibol? Az eszem megall, szokjon le!

Basszus.

2014. okt. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!