Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti h jöttök ki a testvéreitekk...

Ti h jöttök ki a testvéreitekkel? Milyen vicces vagy idegesítő dolgokat tudtok mondani róla/róluk?

Figyelt kérdés
Nekem pl a bátyám tisztaság mániás állandóan takarít mindig mindenhol mindent.Pl fölöttem áll mikor eszek és mikor megettem azonnal elmossa :D.Halálra idegesít!
2014. nov. 19. 18:42
 1/3 plasztik@ä válasza:
60%
én minden nap megverem csak ugy viccböl
2014. nov. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Angyalpofika válasza:

Az én húgom ebben a pillanatban is itt áll mögöttem és bámulja a laptop képernyőjét! -,-" Na most megsértődött... Egyébként: tanulás közben labdával dobál, mindenhova követni akar, összekupizza a szobámat, kitúr a kanapéról, és eldugja a telefontöltőm, meg a fülesem... Plusz turkál a cuccaim között, és hajlamos elvenni valamit, tönkretenni, majd úgy visszadugni a helyére!

Illetve reggelente nekem kell kiordítanom az ágyból(szó szerint)


Én cserébe: kitúrom a másik kanapéról :), naponta leordítom a fejét, és eldugom előle a csokit :D

Kb. ennyi...

A kisebb "háborúinkról" ne is beszéljünk!

Dióhéjban ennyi...

Egyébként szeretjük egymást:D

2014. nov. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az én öcsém igazi nőcsábász. Volt amikor 3 barátnője volt egyszerre. Egyet bemutatott a szüleinknek és volt kettő akivel csak mamás-papásat játszott (ha értitek). A többiről csak én tudtam :)
2016. aug. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!