Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek? A testvérem...

Nemeth94 kérdése:

Mit tegyek? A testvérem kiakar menni külföldre dolgozni.

Figyelt kérdés
Sajnos a mai világban ezt megértem viszont én nem tudom elképzelni az életemet nélküle. Nagyon erős testvéri kapcsolat van köztünk és mindennél jobban szeretem a világon. Hogy lehetne ezen átlépni vagy enyhíteni a szomorúságot

2015. máj. 9. 21:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
13%
Aki Magyarországon nem tud érvényesülni, az külföldön sem fog!
2015. máj. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%
Hülyeség amit az egyes mondott. Külföldön sokkal egyszerűbb érvényesülni, személyes tapasztalatból mondom.
2015. máj. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
73%

1.-es: ment a piros kéz

kérdező: skype-olhattok akár minden nap is, tudom hogy ez nem olyan mint élőben beszélgetni de legalább tudni fogtok egymásról és látjátok egymást.

2015. máj. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
18%
A sok lúzer lepontozhat, de attól még igazam van :)
2015. máj. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Értem hogy skype meg minden ez meg lesz csak egyszerűen én úgy képzeltem el az életemet és ő is hogy egymás mellett fogunk lakni. Nagyon féltem, ezért szeretem ha mindig velem van mert akkor megtudom legalább védeni. Egyszerűen nem tudom felfogni hogy milyen egy szánalmas országban élünk..
2015. máj. 9. 21:44
 6/21 A kérdező kommentje:
Soha nem vetette meg a munkát és ezért is a példaképem, diplomája is van. nem arról van szó hogy nem tud érvényesülni hanem hogy nem becsülik meg...
2015. máj. 9. 21:48
 7/21 anonim ***** válasza:
22%

A sok lúzer lepontozhat, de attól még igazam van :)


hány nicked van te szánalom? :)

2015. máj. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%
Vagy vele mész, vagy elengeded. Felnőtt ember, azt csinál, amit akar. És ha itthon marad, sem biztos, hogy egy városban laknátok.
2015. máj. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
77%
Azért nem lehetsz szomorú, ha neki valami jó !!
2015. máj. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
1%

" Egyszerűen nem tudom felfogni hogy milyen egy szánalmas országban élünk.."

Pont az ilyenek miatt ilyen az ország, akik szánalmasoznak! Meg azok miatt akik kimennek!

2015. máj. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!