Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak az öcsémmel,...

Mit csináljak az öcsémmel, hogy békén hagyjon?

Figyelt kérdés
Van egy barátom (első kapcsolat) és folyamatosan basztat, meg ha telefonálok a barátommal, akkr is folyton bejön a szobámba és nem megy ki. Már kértem szépen is és határozottabban is, hog hagyjon békén. Tegnap este anyukám elment, és én éjfél körül még beszélgettem a barátommal, a tesóm meg ma anyától folyamatosan kérdezte, hogy én miért beszélek vele akkor, és már nagyon idegesít. 9 éves. Mit csináljak vele? 14/L
2015. júl. 26. 13:14
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
* van egy barátom, és az öcsém folyamatosan piszkál emiatt
2015. júl. 26. 13:15
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy 9 eves gyerek tart sakkban????

Na nemar! :D

2015. júl. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 kittikehh00 ***** válasza:
82%
Zárkózz be a szobádba, ha beszélgetsz a barátoddal.
2015. júl. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Lehet viccesen hangzik, de tényleg így van.

Ha kiabálok vele, akkor ő meg elkezd ütni, ha én visszaütök, akkor beárul és anyáék engem szidnak le, hogy 'legalább nekem legyen eszem'. Sajnos az öcsém nagyon el van kényeztetve, hisztis, mindig az van, amit ő akar. Nem tudom, mit mondjak neki, hogy hagyjon végre békén.

2015. júl. 26. 13:24
 5/14 A kérdező kommentje:
Mindig bezárom az ajtót, de nincs kulcsom hozzá.
2015. júl. 26. 13:24
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

Pedig 800 forintért már tudsz zárat cserélni és kapsz is hozzá kulcsot, kérj rá zsebpénzt.

Már kamasz vagy, így kell neked a magánélet, és ha a későbbiekben megy hozzád a barátod (nem szexelni, hanem aludni, filmet nézni, stb..) akkor is beront öcsike, érted..

Szóval zárcsere, aztán verheti az ajtót :)

2015. júl. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. júl. 26. 13:30
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Támaszd ki az ajtót egy székkel ( mar persze, ha befele nyílik :D )


Es amikor bemegy hozzád akkor mit csinál?

2015. júl. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
Zárkózz be addig a fürdőszobába vagy reteszeld el az ajtót. :DD Anyuddal nem tudsz beszélni, hogy állítsa le?
2015. júl. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
Hogy tudna már az anyával beszélni? Az anyák többsége a legkisebb fiúnak nyal és elkényeztetett kis hülyét csinál belőle. Ezt nem egy családban figyeltem meg, köztük a sajátomban. Az én anyám még a paradicsomot is felszeleteli a 17 éves fiúnak.
2015. júl. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!