Félek a tesómtól?

Figyelt kérdés
Lányok vagyunk, ő 16 én 13. És eléggé el van kényeztetve,hiába mondom anyáéknak hogy vegyenek vissza leszarnak. De engem nem is ez zavar hanem az hogy állandóan bánt. (Hasonlít a Beavatottban Marcushoz) Mindig attól függ hogy milyen napja volt. Ha rossz akkor rajtam vezeti le a feszültségét, de én már félek. Ha a szüleinknek mondom akkor persze tagadja és neki hisznek vagy azt mondják hogy ők nem kíváncsiak a veszekedésünkre. Az a kérdésem hogy hogyan "védekezzek"?

2015. júl. 31. 09:02
1 2 3
 1/21 E1D1E ***** válasza:
Tulajdonképpen hogyan bánt, it csinál?
2015. júl. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ver
2015. júl. 31. 09:13
 3/21 anonim ***** válasza:
62%
Pofozd fel, üsd agyon.
2015. júl. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
68%
Ha nem hisznek akkor videózd le amikor majd ujra meg fog verni. Ha ez sem segít akkor add vissza neki a kölcsön kenyeret . Egy bottal verd meg úgy hogy máskor majd meggondolja hogy mit csinál .
2015. júl. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy sokkal kisebb vagyok nála és ha megpróbálok visszaütni akkor még jobban megver😕
2015. júl. 31. 09:19
 6/21 anonim válasza:
Szépen menj oda hozzá, nézz a szemébe. Mondd neki magabiztosan hogy "Nem kell jóban lennünk, de ennek vége kell hogy legyen." Ha ez se válik be, akkor csak azt a tanácsot tudom adni hogy járjál K-1-re vagy MMA-ra.
2015. júl. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 E1D1E ***** válasza:
100%

kell valami védelem. vagy inkább ellentámadás!

Ezt már megbeszélni nem igazán lehet.

fogsz egy rövid kötelet vagy pálcát és amikor közelít, elkezded csépelni, ha hátrál ne kövesd.

Vagy még jó lehet az öngyujtónak a szuktáztatója is, az amit ha megnyomsz egy szikra ugrik ki a vezeték végén, nagyon csíp.


az a jó ha van külön szubátok.


Hülyén néz ki de csinálhatsz magadnak kartonbabírból vértet ami tompítha az ütéseket.


Régebben szokás volt a kiközösített gyerekeket éjjel egy zokniba rakott szappannal lilára verni.

2015. júl. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
sz@rházi, szóljál azt agyonverem hogy egy életre elmegy a kedve
2015. júl. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem érdekli őket max annyit mondanak hogy nem szabad...
2015. júl. 31. 09:21
 10/21 A kérdező kommentje:
Külön szobánk van. Köszönöm az ötleteket 
2015. júl. 31. 09:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!