Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Testvéremnek jogában állt....

Katusné kérdése:

Testvéremnek jogában állt. Hogy elhunyt édesapánk sírját felhantoltatta és másik sírba helyeztette el tudtomon kívül?

Figyelt kérdés

#sír felbontása
2015. szept. 26. 16:42
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Ha az apa vegakarata ez volt, igen. Amúgy nem mindegy már, hagy nyugodjon végre békében
2015. szept. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%

Nem mindegy?

Gondolo egy szebb sírt csináltatott neki. Akkor pedig örülni kellene,hogy ezt megcsinálta,neked nem került semmibe,viszont Édesapátok egy szebb sírhelyen fekszik.

Szerinted nem ez a releváns?

2015. szept. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Itt messze nem arról van szó szép vagy szebb lett-e a sír!

Szerintem igenis megbeszélés tárgya kellene hogy legyen egy ilyen döntés! Tiszteljük már meg egymást ennyivel, főleg testvérként!

Persze nem ismerem a hátteret. Nem tudom milyen kapcsolatban van, volt a két testvér pl, de akkor is nonszensz egyedül dönteni ilyen dolgokról!

2015. szept. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Valóban illett volna megbeszelni, de mivel már megtortent, hagyni kellene.
2015. szept. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Igen, már hagyni kell, hadd nyugodjon végre békében! A sértődésen meg felül kell tudni kerekedni, ha másért nem hát az édesapa szeretete, tisztelete miatt!
2015. szept. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem is megkellett volna beszèlnie veled. Ha a èn bátyám helyeztetnè anyánkat másik sírba, tudni akarnèk ròla ès èn sem tennèk ilyet anèlkül, hogy tudassam vele a szándèkomat.
2015. szept. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Az a minimum, hogy szól. Egyébként milyen magyarázatot adott rá, és hogy derült ki?
2015. szept. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a véleményeket. Csak arról van szó, hogy a temetőbe kimenvén csak egy üres sírt találtam és semmit nem tudtam, hogy hol van édesapám.Nem kívánom azt az érzést, hogy ezt megélje.semmi problémát nem csináltam volna, hogy csináltatott magának egy sírboltot és oda helyeztette el édesapánkat, csak tudni kellett volna nekem is mivel ez hivatalos eljárásokkal jár.
2015. szept. 27. 17:46
 9/10 anonim ***** válasza:
63%

Így ismeretlenül is be tudnék olvasni a tesódnak!

Tudod, mindenkit a tettei fémjeleznek. Szégyellheti magát!

Neked csak annyit tanácsolnék, hagyd most már a csudába az egészet, ápold édesapád emlékét úgy, ahogy te akarod, szeretnéd.

Üdv!

2015. szept. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 potyike ***** válasza:
54%
az édesapám hamvai vidéken voltak.A nővérem tudtomon kívül felhozta és egy templomban helyeztette el
2015. szept. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!