Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Van valami ötletetek?

Van valami ötletetek?

Figyelt kérdés

A testvérem szeret és tud is rajzolni, grafikákat készíteni. De olyan témákban csinálja ezt, ami senkit sem érdekel.


Rengeteg tanácsot adtam már neki, hogy milyen témákkal kéne inkább foglalkoznia. Azok viszont nem érdeklik.


Tehát ő maga a saját sikerének a kerékkötője, mert h abban a témában kamatoztatná a tudását, amit javasoltam neki sokkal előrébb tartana. Így pedig megmarad hobbi szinten, a saját szórakoztatása végett. (és ez láthatóan NEM elég neki) Inkább azon siránkozik, hogy miért nem megy a szekere. Persze mikor elmondom neki a véleményem nem hajlandó elfogadni..


2015. nov. 7. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Miket rajzol?
2015. nov. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

amatőr létedre nem tudod megítélni, hogy tényleg jók-e azok a rajzok. pl. az ilyen rajzok, amiket a hétköznapi parasztember gyönyörűnek tart, sem a művészeti életben, sem a munkaerőpiacon nem érnek semmit:

[link]

2015. nov. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

én sem venném szívesen, ha akárki beledumálna abba, amit csinálok.


szerintem hagyjad békén, különösen, ha látod, hogy tesz a tanácsaidra. ha sikertelen lesz, magának köszönheti.

2015. nov. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!