Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A nővérem lassan 30 éves...

A nővérem lassan 30 éves lesz. Szeretnék neki készíteni egy videót a születésnapjára. Tudtok adni ötletet?

Figyelt kérdés

Szeretnék valami róla szóló videót csinálni, ismerősöket is bevonni, hogy küldjenek jókívánságokat, stb.

Nézegettem pár youtube videót de onnan annyira nem tudtam inspirációt gyűjteni.

Csináltatok már hasonlót? Esetleg tudtok valami jó ötletet?


2015. dec. 7. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Nem tudom, milyen a növéred, de nekem ez nem tetszene, söt idegesítönek találnék egy ilyen ajándékot.
2015. dec. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha vannak családi videók, képek, abból kellene össze ollózni valamit, és a jókívánságokat meg tehetnéd a végére.
2015. dec. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igaz nem videót, de fotókönyvet készítettem.

A születéstől fogva időrendben tettem bele a képeket. Nagyobb események is szerepeltek benne, házasság kötés, gyermekszületés. És persze a rokonok, barátokkal közös képek is.

Szerintem ezt videóban is meg lehet csinálni. Zenével, zenékkel.

Akár írni is lehet egy-egy képhez.

2015. dec. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet, a nők ilyen ajándékokra mindig is fogékonyak :)
2015. dec. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
Most komolyan, mire jó ilyen lenézőnek lenni? Nőként gyűlölöm az ilyen ajándékokat, és több nőt ismerek, aki utálna, mint aki szeretné.
2015. dec. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én elfogadom a véleményedet, de lenne hozzád egy kérdésem:

Hogyha valaki készítene neked egy ilyet, és látnád, hogy mennyi mindenki törődött veled, és mennyi időt meg energiát fektetett bele, akkor te csak húznád rá a szádat?

2015. dec. 7. 15:42
 7/8 anonim ***** válasza:
De nem az volt a kérdés, hogy ti örülnétek-e neki. Nyilván a kérdező ismeri annyira a nővérét, hogy tudja, hogy örülne neki.
2015. dec. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%

"Hogyha valaki készítene neked egy ilyet, és látnád, hogy mennyi mindenki törődött veled, és mennyi időt meg energiát fektetett bele, akkor te csak húznád rá a szádat?"


Jólneveltségböl, meg mert annyi munkát fektetett bele, megköszönném, esetleg akkor rögtön megnézném vele együtt - és utána elsüllyeszteném egy fiókba, és soha többé nem venném elö.


Nemek nem igazán pozitív, hoyg rólam van egy videó (vagy fényképalbum), nem vagyok annyira elfogult magamtól, hogy ez szabad idömben magamat csodáljam.


45N

2015. dec. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!