Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Lehet, hogy az öcsém pszihopata?

Lehet, hogy az öcsém pszihopata?

Figyelt kérdés
Szóval a szüleink 2 hónapja váltak el és nem viselte igazán jól. Csöndesebb lett, alig beszél, ilyen egykedvű. Hörcsögöket tartunk, és egyik nap amikor jövök haza, látom, hogy az öcsém egy kalapáccsal, ül a lépcsőn, és mellette a hörcsög szét trancsírozva. Amikor kerdeztem, hogy ez mégis mi, azt mondta, h kivácsni volt, hogy hogy néz ki belülről. Gyorsan feltakarítottam, hogy anyu ne lássa meg. Szólnom kéne erről, vagy csak kamaszodik és hagyjam rá? Kicsit félek most tőle...
2016. márc. 21. 18:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológust neki gyorsan, amíg nem késő. Nehogy annyiban hagyd, mert ez csak rosszabb lesz.
2016. márc. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem biztos hogy pszichopata, de 100% hogy ez nem normális viselkedés.
2016. márc. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 gnoomage ***** válasza:
100%
Egy átlag kamasz menőzik, piál, elkezdi élni a saját életét és beszól mindenkinek aki ebben megakadályozná(szülők tanárok) és nem pedig kisállatokat ver szét kalapáccsal majd hosszan nézegeti...
2016. márc. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Hány éves pontosan a kis szaros? Persze, hogy szólj lehet, hogy egy kicsit bekattant! Te meg csak úgy feltakarítottad a palacsintává lapított hörcsögöt??? Minimum egy akkora parasztlengőt kapott volna tőlem, hogy leborul a lépcsőről!
2016. márc. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez utoljára 3-4 évesen lett volna megbocsátható, amikor még nem igazán érti egy kisgyerek, hogy mi a halál, de egy 10 év körüli gyereknél már nagyon nem az. Mindenképp szólj a szüleidnek és vigyék el egy szakemberhez. Szakemberhez vigyék ne ők kezdjenek vele veszekedni!
2016. márc. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

Hát, nem akarlak ijesztgetni, de én kezdenék félni. Szakembert, azonnal!


Oké, hogy "csak" egy hörcsög, de gondolj bele(tudom nem túl jó) hogy ez az egész hogyan zajlott..

Mármint amit az öcséd csinált.

Nem hiszem hogy normális ember ilyet csinál.

2016. márc. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%

Első dolgom lett volna beköpni a kis hülyegyereket. Mit képzel? Szerencsétlen állatok. Legalább te ne legyél olyan idióta, mint sok szülő manapság. Nem kell mindent ráhagyni a gyerekre, főleg nem a gyilkolást. Nagyon nagy szerencséje van, hogy nem az én fiam.


39F

2016. márc. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Elmondtam szüleimnek, ő pedig sírt és könyörgött nekik, hogy ne vigyék őt az orvoshoz. Nem viszik, most pedig bekesen nezi a tv-t mintha mise történt volna... És engem nez, hogy hogy kepzeltem, hogy bekopom ot...Most mi legyen?
2016. márc. 21. 19:32
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy a végén arra is kíváncsi legyen, hogy te hogy nézel ki belülről. Az pedig, hogy kamaszodik nem kifogás arra amit tett.
2016. márc. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
Gratulálok a szülőknek, most jól leszerepeltek. Utána ne panaszkodjanak. Csak színészkedik a kis hülye.
2016. márc. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!