Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nektek is ilyen a nővéretek,...

Nektek is ilyen a nővéretek, vagy mit tennétek akkor ha ilyen lenne?

Figyelt kérdés

Kinek van olyan nővére(19) aki domináns és uralkodó?

Akinek mindig az kell amit "ő akar"?

Mit lehet tenni "ellene"?

Ki az akinek sikerült valahogy "megoldani" ezt?

Nem csak velem szembe de pl a pasijával szemben is ilyen, viszont érdekes módon amikor a pasija húga ott van akkor mintha kevésbé lenne "akaratos".

Ezt se értem hogy mért van.

Légyszi kort és nemet is írjatok (a nővéretekét is).


2016. ápr. 8. 11:36
 1/10 A kérdező kommentje:
Aki gondolja, kérdése van vagy valami jó ötlete az nyugodtan írhat privit is.
2016. ápr. 8. 11:42
 2/10 anonim ***** válasza:
Ebben mi a szexuális?
2016. ápr. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez nem szexuális tartalom. Család kapcsolatok. Oda írd ki ezt a kérdést. :)
2016. ápr. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

azért ilyen mert hagyátok

le kel üvölteni a fejét, lekeverni pár pofont, a nyakába önteni a felmosó vizet

vagy ti nevelitek meg vagy az életben fog csonyány porul járni

manapság minden szeren'étlen azt hiszi ha üvöltve veri az asztalt majd elér valamit az életben

de ez csak anyuci apuci közelében müködik

2016. ápr. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

4-es, egy normális világban úgy lenne, ahogy leírod.


De nézd meg a válaszokat ebben a kategóriában. Nyeld le, kibírod, csináld meg, ne ellenkezz, okos enged... az ilyen akaratosoknak mindig sikerül elérniük, amit akarnak, mert a többség becsicskul nekik.

2016. ápr. 11. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a kisebbség veri be a képed gyerek nem a gép elött ücsörgő idegbetegek mint amilyen a tesod
2016. ápr. 11. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ne o legyen 19 evesen az uralkodo se feletted es foleg nea szuleid felett mond meg neki hogy mit gondolsz rola !Es azert nem annyira akaratos amikor a pasija huga otvan mert jo szinben akar feltunni Le kell ott huzni a foldre ugy ertem kicsit nagyra van magaval aztan lehet hogy en ertelmeztem rosszul
2016. ápr. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon hasonló. Hogy mit fogok tenni? Mielőbb elköltözök innen.
2016. júl. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nálunk én vagyok a legnagyobb szerintem beszélj a barátjával és a szüleiddel fogjatok össze hogy ha akaratos kedvében van nézzétek levegőnek.
2016. júl. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szintén húg vagyok, az én nővérem már szerencsére nem ilyen, középsuliba kezdte h 'elnyomott' kb. semmibe nézett, elvitte a cuccaimat kérdezés nélkül, lekezelt stb. Aztán már egyetemista volt mikor el akarta vinni az ipodomat(akkor ez még nagy szám volt) és nem adtam oda neki(el se kérte csak benyúlta és észrevettem). Dührohamot kapott, nekem bevert egyet úgy h szemüvegem törött és beduzzadt az egész arcom, a bejárati ajtót meg úgy becsapta h kitörött. Akkor apu elbeszélgetett vele h több ilyen nem lesz. Nem tudom mit mondott neki pontosan de beszart tőle.

Ma már mindketten felnőttek vagyunk és normális a kapcsolatunk, de nem is vagyunk sülve-főve együtt.


25/N tesóm 29/N

2019. jan. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!