Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nagyon morbid kérdés, de...

Nagyon morbid kérdés, de szerintetek honnan lehet tudni, ha az öcsém nőként kezd el viszonyulni hozzá?

Figyelt kérdés

Az elmúlt években inkább levegőnek néztük egymást, de mostanában nagyon kedves lett. Túl kedves és udvarias. Folyton közös programokat akar. Meg ha elmennek anyával az kérdi, hogy én is velük mehetek-e? Én 19 vagyok, ő 12.

Megpróbáltam tahó lenni vele, mert az a legjobb pasilekoptató módszer, de a legrosszabb az, ahogyan sokszor rám néz. Már többször előfordult, hogy egyszerűen LIBABŐRÖS lettem, és ez nagyon beteg.

Nem tudom kivel lehetne erről beszélni. Az baj, hogy ez az egész annyira abszurd, hogy nem is tudom kivel megbeszélni. Még a barátnőimnek se merem elmesélni, mert még a legszerencsésebb esetben is csak kinevetnek.


2016. jún. 1. 15:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
73%

Lehet hüle vagyok, de nem értem a kérdésedet.


12 éves fiú tesód nőnek érzi magát? És kihez viszonyul, hozzád, vagy mi? Ember legyen a talpán,aki érti mit akarsz. Ez vagy tényleg morbid, vagy írd már le másképp!

2016. jún. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Az vagy.
2016. jún. 1. 15:44
 3/25 anonim ***** válasza:
89%

Az öcséd nőként viszonyul hozzád? Legjobb pasilekoptató módszer?

Pasinak tartod a 12 éves öcsédet?

Egyébként én sem értem....

2016. jún. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%

Én sem értem, ne haragudj!

És ha hárman nem értjük nem mi vagyunk a hülyék:)

2016. jún. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem csak szimplán szereti a nővérkéjét. Amit írtál abból nekem ez jön le. Ha azt írod hogy előkapja a farkát a család szeme láttára és rádveri, nah akkor el kezdhetsz aggódni. Körülbelül ilyen szinten degenerált viselkedés jár együtt azzal hogy valaki a saját testvérére gerjed.


Amúgy meg:

- Nővérkém, jobb vagy az ágyban mint anya!

- Tudom, apa is ezt mondta!

2016. jún. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
58%
Lemaradt egy "m" a "hozzá"-ból. Mondjuk nekem PhD-m van biztos azért értem meg a kérdéseket. :P
2016. jún. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
87%

Ne értetlenkedjetek. A srác abban a korszakban van, amikor tombolnak a hormonjai és észrevette a hozzá legközelebb eső, érett nőt. Látens szexuális vonzalom, semmi köze a valósághoz.

Nem mondanék neki semmit erről, mert a megszégyenítés ebben a korban szexuális zavarokhoz vezethet. Nem történt még semmi, nem is fog. Nemsokára felfedezi a lány osztálytársait, és feléjük kezd majd nyitni.

2016. jún. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Passsz....


Mostohatesó vagy igazi?

Ha mostohatesó, akkor egyértelmű.


Bár szerintem abban a korban van, amikor elkezd a lányok iránt érdeklődni, és mivel az ilyen idős fiúkat általában az idősebb lányok érdeklik, így valószínűleg azt hiszi, hogy ha te meg tudod kedvelni, akkor más nagylánynál is van esélye.

Tudom, hogy ez így hülyén hangzik, de ilyen a gyermeki logika.

2016. jún. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

9: Kösz. Lehetséges.

De láthatod, hogy pont a fenti degeneráltakhoz hasonlók miatt kell itt kibeszélnem, de eddig ez volt az egyetlen értelmes hozzászólás.

Köszi.

2016. jún. 1. 15:52
 10/25 anonim ***** válasza:
71%
Nem baj, használd a kis behajtani tilos táblát. ;)
2016. jún. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!