Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy deríthetem ki van-e...

Valkaiss kérdése:

Hogy deríthetem ki van-e testvérem?

Figyelt kérdés
Az apám 14-23 éves kora közt elég kicsapongó volt, sok lánnyal lefeküdt,de sosem védekezett. Én elég könnyen összejöttem így. Őt kérdeztem, azt mondta nem tud róla hogy lenne. De ennyi év és nő... reménykedem de hogy deríthetném ki?
2016. aug. 26. 11:17
 1/5 anonim válasza:
62%
Hívd fel Lilut
2016. aug. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Amit apád mesélt, annak a tizede nem igaz. Az us lehet, hogy vaktölténnyel lövöldöz és nem.is ő a vérszerinti apád. Az lenne ám a fordulat.
2016. aug. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én lennék a legboldogabb ha kiderülne hogy nem az apám xd

És sajna tuti az, hasonlítok rá és a családjàra

2016. aug. 26. 11:45
 4/5 kovpet ***** válasza:

Ha lenne, akkor a fater fizetne ide-oda némi gyerektartást.


De ezt csak úgy tudod kideríteni, ha végeztetsz 7 milliárdnyi DNS-tesztet. Jó, nem kell annyit, mert kor alapján azért lehet szűkíteni. Talán terület alapján is, de az azért necces. Persze ha a faterod akkor Kínában vagy Indiában járt, akkor megszívtad :)

2016. aug. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De miért reménykedsz?
2016. aug. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!