Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért csinálja ezt a nővérem?

Miért csinálja ezt a nővérem?

Figyelt kérdés
Ma nem mentem suliba mivel úgy keltem,hogy nagyon szarul voltam.Erősen görcsölt a hasam ment is utána elkezdtem hányni szédültem.Magyarán mondva tényleg nagyon rosszul voltam most se érzem magam a lehető legjobban,fekszem egész nap.A tesóm ezt megtudta és szerinte ennyi miatt még mehettem volna nyugodtan suliba.Nem nagyon hiányozni szinte sose hiányzok, ez a mai kivételes alkalom volt.Miért esett nekem? Miért olyan nagy baj,hogy egy napot kihagytam mert szarul voltam? Ráadásul befogom pótolni nem tudom,hogy mit van annyira kiakadva.Szerintetek mi lelte mi baja?

2016. nov. 30. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle.
2016. nov. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hasmenéses, hányásos vírus járvány van. Futás az orvoshoz. A nővéredet meg akkor emlékeztesd erre a jóindulatú megjegyzésére, amikor majd ő is otthon marad betegség miatt.
2016. dec. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgyis elkapja tőled, mert ez a jó öreg f.sós-hányós vírus. Majd akkor emlékeztesd a hülyeségére.
2016. dec. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyugi, csak irigykedik :D

Néha viccből én is szoktam piszkálni a tesómat, amikor taknyosan, hangtalanul otthon fekszik, hogy csak megjátssza :D

De nem gondolom komolyan :)

2016. dec. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!