Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek miért fél ennire?...

Szerintetek miért fél ennire? (Többi lent)

Figyelt kérdés
A húgom most lesz 9 éves (harmadik osztályba jár)és nagyon fél mindentől. Nem mert egyedül lenni, folyton bekéredzkedik a szobámba, vagy anyukámat foglalkoztatja. Már rég úgy alszik, hogy gyakorlatilag még a feje se látsztik ki a takaró alól. Amerre megy a házban az összes villany fel van kapcsolva. Az emeletre se mer egyedül felmenni. Először én voltam a hibás, hogy biztos olyan deathmetal/deathcore klippeket nézettem vele. De ez nem így volt. Ezután a húgom momdta, hogy már egy ideje mindig rosszat álmodik. A pókoktól és az egyéb bogaraktól/rovaroktól nagyon fél. Először még nem túl vészes dolgokról álmodott, később ez súlyosabb lett. Ma mesélt arról, hogy múlt éjjel azt álmodta, hogy ment az iskolába és a fákról emberi belek lógtak. Nővéremmel sok horrort nézünk, de ezt teljesen elzárva a húgomtól, nem is hallja. Egyébkénnt mindig próbál barátkozni, de ő afféle csodabogár. Csak nem tudom, hogy ez mitől lehet, és hogy tudnék-e rajta segíteni. Szerintetek? :cc

2016. dec. 27. 19:15
 1/6 anonim válasza:
Szia! nem érte véletlenül valami trauma kisebb korában a húgod?
2016. dec. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy az iskolatársak meséltek neki valamit?

sajnos mostmár a kisebbek is beszélgetnek olyan dolgokról amik nem nekik való.. :/

2016. dec. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam/vagyok.. Nem bántsák véletlenül a suliban az osztálytársai?
2016. dec. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Ú, nem tudom. Esetleg egy cicát, nyuszit vagy kutyát neki? A kisgyerekeknél az sokat segít. Bár én is rettegek a bogaraktól, de én azóra amióta néztem egy dok. filmet amiben a faszi fülébe belemászott egy rovar. Rosszat én is rentgeteget álmodtam, visszatérő álmok boszikról, a saját halálomról ilyenek. Csináljatok együtt álomhálot/fogót. Egy tenyérnyi kör drótot betekerni szikszalaggal, és bele cérnát pókhálószerűen. A közepére színes gomb. Lehet lelógatni róla cérnával papír ló,- cicafejet, gyöngyöket. Nekem segített akkoriban!:)
2016. dec. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha tartósan fennáll, súlyosbodik akkor lehet gyermekpszichológushoz is érdemes lenne elvinni.
2016. dec. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet bántották az osztálytársai.Vagy valami olyan sztorit mondtak neki amitől megijedt.
2016. dec. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!