Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Gáz lenne összejönni egy...

Gáz lenne összejönni egy olyan sráccal akivel növérem korábban randizott?

Figyelt kérdés

tinderen ismerkedtek de nem volt semmi komoly!!Ez még tavaly volt,a pasi nemtudja hogy en tudom a növéremes sztoriját,de nem is beszéltem vele erröl,direkt nem mondja gondolom,mert levágta kivagyok,szoval tudja hogy a huga vagyok.Növeremnek van csavoja,de nemtudja kivel talizgatok,csak ha ez komolyra fordulna az kicsit ciki lenne..

Növeremnek nem jott be am,azert nem taliztak utana,mert ikydn tipikus esetem,kicsit rosszfius beutese van,de am rendor is,ami szintrn tetszik,vagyis olyan tipikus kondispasi,es vegre kihevernem exszerelmem is..nem egy varosba lakunk am tehat videki csavo.


2017. máj. 25. 22:32
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibakert,sz"r a billentyuzet a mobilon
2017. máj. 25. 22:34
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ezt nem az anonym klubbal kéne megbeszélni hanem a nővéreddel
2017. máj. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy csaj arról írt, hogy most éppen egy korábbi pasijának a fiával jár :D.


Nézd, nővérednek lehet, hogy rossz emlékei vannak róla, így rosszul eshet neki, ezt vele beszéld meg.

2017. máj. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jöjj vele össze, ami az értelmes növerednek nem kellett az meg attól jó lehet neked.
2017. máj. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
62%
Hogy jön ez a szexuális kategóriába?
2017. máj. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Sztem nem para.
2017. máj. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Hát nem tudom, én nem randiznék olyan sráccal aki előttem a nővéremet környékezte meg, és még randizgattak is. Nővérednek lehet, hogy nem tetszett aztán valami a srácban, de a srácnak valószínűleg tetszik a nővéred, és nem rajta múlt, hogy így alakultak a dolgok. Én kicsit úgy érezném, hogy nincs ló, jó a szamár is... Na meg ki tudja, hogy tulajdonképpen miért nem lett komolyabb dolog a nővéreddel, lehet, hogy van ott 1-2 dolog amit a nővéred nem beszélt meg veled, és neked csak annyit mondott, hogy mégsem az esete. Ezt a tesóddal beszéld meg, mert hiába írja azt 10 válaszadó, hogy nem gáz, 2 meg azt, hogy gáz, ha a nővéred véleménye a legfontosabb. Na meg azért nem ártana szerintem a srácnak is jelezni, hogy mi van, nehogy a bemutatáskor kellemetlen helyzet alakuljon ki.
2017. máj. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat, hogy egy pasi évekig járt egy lánnyal, majd utána nem sokkal évekig a húgával is. Na, nekik nem volt könnyű, főleg a családi ebédeknél, voltak veszekedések is, kibeszélte őket a fél város, de nem ezzel foglalkoztak, hanem boldogok szerettek volna lenni.
2017. máj. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezt csak a nővéreden függ, hogy gáz vagy nem. Ha őt nem zavarja, nem gáz, ha igen, az. Beszéld meg vele! És a sráccal is tudatnod kéne minél előbb, mert a végén nagyon ciki lesz, ha komolyra fordul, mész bemutatni haza a srácot, és akkor esik lefelé az álla, hogy basszus, milyen rokonod neked a bige, akivel múltkor randiztam?
2017. máj. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Beszélj a nővéreddel. Ilyen szituációban engem nem zavarna, de ő lehet máshogy gondolja.
2017. máj. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!