Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ezért tennétek feljelentést?

Ezért tennétek feljelentést?

Figyelt kérdés

A nővérem 26 éves, 5 éve van férjnél, a sógorom egy újgazdag öntelt alak, én sosem kedveltem.

Van 2 közös gyerekük is.

Jóba vagyok a nővéremmel, így sok mindent tudok a kapcsolatukról, így azt is tudtam,hogy közel 1 éve van egy szeretője.

Erre nincs mentség, de hozzátartozik a történethez,hogy a sógorom az utóbbi időben elhanyagolta a nővérem, mindig dolgozott, sosem ért rá stb..(és nem lepne meg ha ő is csalta volna a nővérem, de ezt nem tudni, így kár feszegetni)

Egy szó mint száz, a nővérem szeretőjét is ismerem, ahhoz képest rendes fickó, jobban kedvelem mint a sógorom.

Viszont a sógorom valahonnét megtudtam,hogy a nővéremnek szeretője van.

Ezt úgy adta a tudtára,hogy amikor hazament a nővérem, épphogy becsukta maga mögött az ajtót, a sógorom pedig egy olyan bal egyenessel köszöntötte,hogy a nővérem szó szerint padlót fogott és eltört az orrcsontja,lehet,hogy műteni is kell.

Az ügyeletről mentőt hívtak hozzá.

A sógorom nem mondott semmit, úgyhogy nagyon biztos volt a dolgában, amikor egyből ütött.Aztán persze ordítva kifejtette a problémáját.

Nem mintha sokat számítana, de a nővérem 55 kiló, míg a sógorom 120 kg izom, és egész életében a különböző küzdősportoknak élt.

A nővérem nem akar feljelentést tenni, viszont a sógorom már tudja,hogy ki a szerető is, és nagy erőkkel a nyomában van.

Olyan mint egy felbőszített anyakoca, ma áthozta a nővérem cuccainak egy részét, velem is ordibált, fújtatott, tényleg olyan mint egy állat ami letépte a láncát.

Igaza van, de azt gondolom,hogy ez nem megoldás.Teljesen jogos,hogy kidobta a nővérem, de az,hogy gyakorlatilag leütötte, és most a szerető után kutat már kicsit sok...

Nagyon csúnya lett a nővérem arca, nem egy kis zúzódás van rajta, én nem vagyok orvos, de azon sem csodálkoznék ha örökre nyoma maradna.

A nővérem annyit mondott,hogy megérdemelte, és a gyerek miatt sem jelenti fel a férjét.

Viszont szerintem ennek még lehet folytatása, ha most nem tesz semmit.


2017. nov. 18. 18:53
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
83%

Igazad van, hogy a verés nem megoldás. De az sem, hogy félrekefél a feleség vagy a férj . Ha nem jó a házasság, akkor váljanak el, és utána feküdjön le a szeretőjével.

Folytatása nem nagyon lesz, legfeljebb az, hogy nagyon csúnya váláson lesznek majd egyszer túl. De neked egy jó tanács: ne avatkozz bele. Ez a sógorodra és a nővéredre tartozik.

2017. nov. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
97%
Ha 8napon túl gyógyuló a sérűlése a korház autómatikusan tesz feljelentést.
2017. nov. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 A kérdező kommentje:

Nem tartozik rám, de mivel jóba vagyok a nővéremmel segítek neki amiben csak kell.

Persze nincs közöm hozzá, de ha a sógorom megtalálja a szeretőt vajon mit csinál vele?Leülnek egy sörre, és koccintanak?

Abban pedig biztos vagyok,hogy 8 napon túl gyógyuló sérülés, de ahogy a nővérem ismerem ki fog találni valamit, és nem fogja felnyomni a sógorom.

2017. nov. 18. 19:12
 4/59 anonim ***** válasza:
91%
Feljelentenem es a valopert is beadnam.
2017. nov. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 A kérdező kommentje:
A válóper miatt nem kell félni, azt a sógorom intézi, ezt kis is fejtette nekem.
2017. nov. 18. 19:14
 6/59 anonim ***** válasza:
9%
Nem tudom. Ha ez "csak" indulatból volt, egyszeri eset, akkor nem. Nem azért, mert nem elítélendő. Szerintem semmi sem jogosít fel egy 120 kg-s férfit, hogy leüssön egy 50 kg-s nőt. Viszont nem szeretnék semmilyen bírósági herce-hurcát. Csak akkor jelenteném fel, hogyha valaki fenyeget, ha nem hagy békén, ha rendszeresen bántana.
2017. nov. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 A kérdező kommentje:

Ahogy írtam a sógorom egy öntelt alak, állandóan a pénzére "veri magát", beképzelt, "ő a mindenható nagy úr"...DE minden rossz ellenére nagyon jó családapa, a gyerekit szereti, jól bánik velük, és az a "szomorú",hogy a nővéremmel, és úgy alapból a nőkkel a legnagyobb tisztelettel beszél/figyel rá, a nővéremnek mindent megadott anyagi téren is, kocsitól kezdve a végtelenségig...

Ezt már akkor megmondtam a nővéremnek,hogy ha ezt megtudja, akkor vége lesz a "jó világnak", hogy többnyire eltartanak, és mindenre van pénz.

Viszont mielőtt bárki belekezdene, szerintem ez nem elég egy normális házassághoz, hogy kocsi,pénz,gyerekek.

Úgyhogy valami nagyon nem volt rendben köztük, és ez most jött ki végérvényesen.

A sógorom korábban sosem bántotta a nővérem, ugyanakkor a garázdaságtól mint olyantól nem retten meg, volt emiatt rendőrségi ügye (szórakozóhelyen,utcán verekedett vagyis vert meg férfiakat).

Ezért is félő,hogy most mit tervez a szerető ellen...(bár biztos nem tervez, csak elborult aggyal fog támadni ami lehet még rosszabb)

Én elsősorban ezért javasolnám a feljelentést.

A nővéremmel pedig még fog találkozni, ha más miatt nem is, de a gyerekek miatt.A sógoromban meg düh van, és ha az elveit felrúgva leütötte azt a nőt (eleve egy nőt) akit szeret, szerintem bármire képes lesz később is.

2017. nov. 18. 19:28
 8/59 anonim ***** válasza:
44%

Nézd, ugyan senkinek nincs joga megutni a másikat, meg tudom érteni a sogorodat. Nem egy nagy élmény megtudni, hogy egy ribizli a felesége.

Ha én lennék a nővéred, nem tennék feljelentést. Mondjuk félre se kefeltem volna

2017. nov. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
32%
Én a nővéred helyében inkább elásnám magam a szégyentől. Gondolom a férje tartotta el.
2017. nov. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
26%
Megérdemelte, és a szerető is meg fogja.
2017. nov. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!