Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mikor rászólok a húgomra,...

Mikor rászólok a húgomra, hogy fogyhatna kicsit, mindig azt mondja, hogy én olyan igénytelen vagyok, mint egy nigériai menekült. Miért nem érti, hogy én csak jót akarok?

Figyelt kérdés
2018. jan. 17. 20:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Mert a kéretlen jótanácsokra nem kíváncsi senki.
2018. jan. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
"Más szemében a szálkát is meglátja, a sajátjában a gerendát sem."
2018. jan. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Babám, ha én rám szólnál (???), hogy fogyjak le, akkor úgy elhajtanálak a búsba, hogy egy hétig nem lenne merszed haza jönni. DE ha oda jössz hozzám, megsimogatod a vállamat, leültetsz, és azt mondod, hogy az egészségem érdekében jobb lenne életmódot váltanom, felajánlod (és meg is tartod), hogy megtanulunk együtt egészségesen főzni, akkor azt még meg is köszönöm! De az, hogy szószerint rám szólsz, hogy fogyjak le... Az nagyon nem oké.
2018. jan. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Mert ő is tudja magában hogy kövér és rosszul esik ha más is mondja. Apukám volt mindig ebben a témában ilyen nyers velem. Tudtam hogy az vagyok mégis megsértődtem ha mondta. Talán nem rászólni kellene hanem elhívni sportolni és finoman rávezetni hogy egészségesebben egyen. Ugye mi nem tudjuk mennyire kövér, mitől hízott meg stb...
2018. jan. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Mi az, hogy rászólsz? Hát ki a franc vagy te? Elmondtad a véleményedet és pont. Nem jót akarsz neki, csak jól esik ba_szogatni és fölényeskedni. Törődj a saját dolgoddal.
2018. jan. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16%
Mindenki kiakadt hogy "ki a franc vagy te?" de azt senkise tudja hogy hány kg a lány és milyen magas.. Ha tényleg túlsúlyos akkor jól teszi a kérdező, csak próbálj meg segíteni neki elkezdeni ezt az egészet. Vagy leülni és beszélgetni erről. Lehet lepontozni. :) Mindezt úgy mondom hogy 16 kg-ot fogytam, és igen, nekem is mondták nagyon közeli családtagok hogy nem ártana fogyni és igazuk volt (160 cm 76 kg voltam akkor) amikor mondták volt hogy nem esett jól, de a végén beláttam hogy igazuk van, mert ez nem tesz jót az egészségemnek. És láss csodát, elkezdtem mozogni (eleinte mindig jött velem valaki, mert egyedül nem tudtam volna rávenni magam rendszeresen) és mostanra úgy megkedveltem a sportot hogy ha tehetném egész nap csak azt csinálnám. :D Sose gondoltam volna hogy majd én kedvelni fogom a sportot, szóval szerintem te se add fel kérdező :) Rengeteg új élménnyel gyarapodhat a tesód, és sokkal erősebb lesz lelkileg (is). 17/L
2018. jan. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
30%
Ez de szar kérdés.
2018. jan. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
a lényeg a lényeg... egy bizonyos kor alatt 2 testvér a jószándékától függetlenül, nem tehet javaslatot arra hogy a másik mit tegyen. A másik fél minden esetben *seszegetésnek veszi.
2018. jan. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
Fogadjunk ronda vagy mint a bűn, ezért rászállsz a húgodra a saját önbecsülésed javítása végett . 😊
2018. jan. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%

Kérd meg a húgodat, hogy menjen el veled futni, vagy valamit sportolni. Kicsit összehoz titeket is és nem érzi ő sem bántásnak, ha mondod neki.

Ez a fogyhatnál kicsit elég bunkó, nyilván rosszul esett neki és azért vágott vissza.

2018. jan. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!