Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nem tudom megállapítani, hogy...

Nem tudom megállapítani, hogy a nővérem kikészült idegileg vagy csak megjátsza. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Egy nagy cégnél dolgozik könyvelőként egy éve és olyan 3 hónapja mondogatja, hogy a főnöknek nem tetszik semmi, rábíznak 8 ország könyvelését, nem adnak semmi plusz juttatást vagy béremelést akkor se ha bent marad túlórázni.

A pasija, akivel találkozgat meg folyton lekoppintja, mert dolga van vagy goromba vele, pedig ő láthatóan kedveli, majdnem szerelmes bele (amikor róla beszél, mert én még találkoztam vele).

De amikor csak beszél ezekről, mintha kicsit rájátszana meg igy mondja "Nem látod, hogy ideges vagyok?" vagy néha a mondat végén nevet.

Én mondtam, hogy menjen el egy pszichológushoz, legalább kibeszéli magából, de ahhoz is alig van ideje.

Nővérem 32 éves.


2018. jún. 16. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Nekem az a véleményem (írásod alapján), hogy nem a munkája miatt ideges, hanem a pasija miatt.
2018. jún. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
18%
Szerintem egyszerűen csak idióta.
2018. jún. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Rengeteg ember stresszes így, más kérdés hogy inkább szívnak mint egy lépést tegyenek hogy változtassanak.
2018. jún. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
Tipik magyar. Energiavámpír, hagyd figyelmen kívül, különben leszívja az osszes energiád.
2018. jún. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Ilyenért nem kellene egyből pszichológushoz küldeni. Szerintem ő még messze van az idegile kikészült állapottól. Talán azért mondja ezeket nektek, mert szerinte veletek ezz meg tudna beszélni és/vagy tanácsot remél.
2018. jún. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
9%
Hisztizel?
2018. jún. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%

Teljesen érthető. Aki szerint nem, annak még nem volt igazán stresszes állása, és a maga tinilányszintjén úgy képzeli, hogy egy nőnek kizárólag a pasikájával lehetnek problémái.

Kibeszélni jó lenne magából, akár veletek, akár pszichológussal, de hosszú távon csak az lesz eredményes, ha változtat (kivívja az elismerést, másik céghez megy, állást vált stb.)

2018. jún. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
szerintem nézz be egy könyvelőirodába, az alkalmazottak 90%-a ilyen :(
2018. jún. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Platypus ***** válasza:
Én is meglehetősen nyűgös lennék, ha rendszeresen túlóráznom kéne és nem fizetnék ki.
2018. jún. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!