Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Az öcsém nagyon ölelkezős...

Az öcsém nagyon ölelkezős típus, pedig már nem kisgyerek, hanem tizenéves. Lehet homokos lesz?

Figyelt kérdés
Most sajnos szegény beteg és ilyenkor még inkább szeret odabújni meg megölelni másokat. Szerintetek ez szexuális? Vagy homoszexuális hajlamra utal? nyugtassatok meg hogy nem. 16 éves és hát nem az a kifejezetten macsó típus (mint én pl), finoman szólva sem. vékony és kicsi.... :S Zavarba ejt a dolog, mert lányos arca van és emiatt néha én is máshogy kezelem. kicsit betegnek érzem őt.
2019. jan. 18. 00:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem lehet simán a szeretet kimutatása is. De ha esetleg meleg na bumm. Attól még ember, és az öcséd.


L

2019. jan. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
igen csak ez nekem nagyon kellemetlen lenne. Sokszor megfordult a fejemben mi van ha pl meleg és én tetszem neki mint férfi :S tudom hogy testvérek vagyunk, de nah, nagyon rosszúl érintene.
2019. jan. 18. 00:48
 3/25 anonim ***** válasza:
92%
Kezdd el feldolgozni, hogy nem mindig olyan az világ, ahogy azt te szeretnéd. Ha az öcséd nem lesz meleg, akkor majd tartogat más pofont az élet. Valami rákfene mindenkinek kijut, vagy többi is, és előállhat olyan helyzet, hogy azt kívánod, bár csak inkább homokos lenne. Mert azzal aztán semmi gond nincs, azaz nem lenne, ha bizonyos kedves jó emberek úri passziójukból nem tennék problémává.
2019. jan. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
96%

Nem az a macsó típus mint pl én

Ezen besirtam ne kérdezd h miért 😂😂😂😂

De amúgy kérdezd meg tőle

De ne ilyen undorral a fejeden

Hanem így lazán

2019. jan. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem te vagy a beteg.
2019. jan. 18. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
96%
Nem mindenkinek jössz am be 😂😂😂😂macsó típus pl én, sírok 🤣🤣 biztosan aranyos. És ha meleg akkor meg tessék támogatni, hidd el nem fog rád fanyalodni.
2019. jan. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
94%
Jobb nőt összeszed majd mi te, macsóka ...
2019. jan. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
96%

“Zavarba ejt a dolog, mert lányos arca van és emiatt néha én is máshogy kezelem. kicsit betegnek érzem őt.”

Gyanítom itt nem az öcséd gondolkodása hoz zavarba, hanem a sajátod.

2019. jan. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
88%

Te vagy beteg :D

Akkor a felnőtt férjem is homokos, mert szeret hozzám bújni?

Te jó ég! A legtöbb embernek szüksége van szeretetre, és jól esik neki.

2019. jan. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha hetero lánytesód lenne, akkor is itt hisztiznél, hogy mi van, ha bejössz neki, mint férfi? Ha meleg is, akkor már szükségszerűen vérfertőző is?
2019. jan. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!