Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan rakhatnám vissza?

Hogyan rakhatnám vissza?

Figyelt kérdés
Elvettem tesóm táskájából a pénztárcáját,hogy kivegyek belőle pénzt. Eldugtam és tesóm azt hiszi ellopták. Volt a rendőrségen is. Hogy adjam vissza a tárcáját a pénzt elköltöttem? A kártyája le van tiltva.

2019. febr. 2. 22:06
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Nem.
2019. febr. 2. 22:31
 12/37 anonim ***** válasza:
86%
Előbb a rendőrségre menj!
2019. febr. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Minek?
2019. febr. 2. 22:39
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem csinálják meg neki gyorsan és ingyen. A folyamat lassú és drága. Legalább a papírjait add vissza neki.
2019. febr. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
8%

Mikor csinaltad? Mert ha egy ket napja es azota nem jottek elvinni a szemezet a hazatok/lakasotok elol akkor jatszd el ezt: leviszed a szemetet aztan szepen felmesz es kezebe nyomod a penztarcajat irtat (szedd szet nyitogasd szet elotte) es mond meg hogy ahogy kidobtad a szemetet ott lattad a szemetesben es kikotortad. Vagy ha nagy konteneres akkor mondd hogy mellette volt szetszorva meg a tarca bedobva.


De a postan az iratokat feladod (tedd boritekba olyan levegosbubisba) akkor az is megteszi.

Amugy sok tolvaj azt csialja hogy ahol ellopja ott gyors ki is dobja az elso kukaba. Ugyhogy jatszahtod azt is hogy te milyen jofej voltal es a kornyekbeli kukakba belenezegettel es az egyikbe talaltad meg az utcan.

De ezert kerdem mikor csinaltad ezt a baromsagot...mert ha egy hete akkor ez azert nem fog menni.

Ismerosomnek elloptak a tarcajat a penzt kivettek belole a tobbit beledobtak egy kukaba. O meg elkezdte a kornyeken vegignezni az osszes kukat es hatalmas makja volt mert megtalalta a sajat tarcajat az irataival 1 saokkal arrebb.

Nem.vesz rola senki ujjlenyomatot ne izgulj foleg ha te magad allsz elo azzal hogy te turtad ki egy kukabol. (A hitelesseg kedveert dobd is bele elotte es utana turd ki (egybol ne egy het mulva okoska)

2019. febr. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy, hogy jutott eszedbe ezt tenni?
2019. febr. 3. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
16
2019. febr. 3. 06:53
 18/37 A kérdező kommentje:
Január 31.-én csináltam.
2019. febr. 3. 06:54
 19/37 anonim ***** válasza:
31%

Tedd bele egy borítékba, írd rá a tesód nevét és címét és dobd be egy postaládába a postán.

Majd a posta megportózza.

Ha teszel rá bélyeget az már gyanús, egy tolvaj nem költene bélyegre.

2019. febr. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
93%
Féreg vagy!
2019. febr. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!