Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Az mennyire normàlis hogy a...

Az mennyire normàlis hogy a hugaim szerint nekem elég 5-10 perc is hogy megfürödjek, az viszont természetes hogy ök óràkig hasznàlhassák a fürdöt?

Figyelt kérdés
Mivel szerintük nekem böven elég 5-10 perc mivel férfi vagyok. Ök meg lehetnek bent óràkig mert ök nök. Ezt mondtàk szó szerint. Fél óràt bent vagyok màr idegesek ràm. Ez csak szerintem nevetséges?? A férfiaknak is lehet màs dolga is fürdésen kivül. Meg nem igaz hogy nem pancsolhatok nyugodtan fél óràt a kàdban. Meg pl férfiaknak is kell borotvàlkozni, hajat mosni is.

2019. márc. 4. 19:22
 1/10 A kérdező kommentje:
És màr felnöttek vagyunk de még itthon lakunk csalàdi hàzban.
2019. márc. 4. 19:23
 2/10 Karena26 ***** válasza:
80%

:D

Dehogy vagytok felnőttek!

2019. márc. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

Te? Felnőtt? XD

Te a Gyakori új szenny gyártója vagy.

2019. márc. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet fürdeni reggel, este, amikor hazaérsz a suliból/melóból. Szóval nem hiszem hogy ezt akár 4-5 fő ne tudná beosztani. En is imádok fel órákat ázni a kádban, amikor hazaérek a munkából 16 fele, senki nem zavar ebben..szóval kompromisszum.
2019. márc. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Remélem felvesznek valami tanfolyamra, mert a napi agymenésed kezd kicsit sok lenni.
2019. márc. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
15%
Már megint te? XD
2019. márc. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Miert nem osztjatok be? Kis tablazat kikasztani melyik nap ki megy elsonek furdeni es mindenki kap 30 percet. Aki nem birja tartani az szorri az utana kovetkezo ranyithatja az ajtot es bemehet pakolaszni...hihi.

Persze kevesebbet lehet bent lenni.

2019. márc. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Először is a húgaiddal le kéne ülnöd és ezt átbeszélni, higgadtan, kultúráltan, hogy egy férfninek is meg van az, amikor több időt kell eltölteni a fürdőben és, ha Te türelmesen kivárod őket, ők is tegyék ezt.


Ha valakire rájön a wc-zhetnék egy lakásban, ahol nincs szétválasztva a wc és a fürdő akkor megértem a sürgetést, de más esetben szerintem mindenkinek joga van a szükséges időt bent eltöltenie.


Esetleg táblázatot készíthettek, hogy a fürdést ki-mikor intézi (mettől meddig). Így nincs az, hogy Te miért voltál bent 15 percig éppen akkor; mindenki tudja, mikor megy fürdeni és ahhoz igazítja a reggelét.


Van egy nő; a világ legspórolósabb nője. Egy orvos és külföldi. Olyanokat csinál, hogy a közértben pl a gyümölcsöknek csak azt a részét veszi meg, amit meg is eszik (pl a banánt meghámozva veszi meg), egyetlen egy villanykörtét használ az egész házban (ha elhagyja aszobát viszi a körtét is), stb.


Nos, ő betett a fürdőbe egy bébi monitort és azon hallgatja, ahogy zuhanyzik a férje. Meg van szabva, hogy meddig folyathatja a vizet és szappanozás közben nem folyathatja és mennyi idó múlva kell elhagynia a fürdőt. Ha bármelyik vízfolyatási időhatárt készül túllépni vagy nem hagyja el időben a fürdőt, a felesége szól neki.


Azért írom, mert a rossz pillanataidban ez jusson eszedbe, ez ad egy kis pozitív löketet, hogy azért Nálatok szerencsére nem ennyire rossz a helyzet.

2019. márc. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem elég 5-10 perc ahhoz, hogy az ember kényelmesen el tudjon lazulni és kikapcsolhassa az agyából a zakatoló gondolatokat, elengedhesse a napi gondokat.


Az pedig semmiképpen sem árt, ha közben alaposan lecsutakolhatja azt a rengeteg port, koszt, ami az utcákon nagyon vastagon található.

2019. márc. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
46%
Ha egyszerre, közösen fürödtök, nincsen gond 🤷‍♀️😏, ja és környezettudatosabb.
2019. márc. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!