Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Kilehet ebből gyógyulni?

Kilehet ebből gyógyulni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 21 éves lány vagyok.A helyzet az,hogy tavasszal allergiás vagyok a nyárfára.Szemviszketés,gyengább asztmás tünetek (nehézlégzés, orrfojás) arra a 2 hónapra szedek á gyógyszert.De lett egy kis baki. Imádom a kisállatokat,és közöttük nőtem fel.Mindig voltak lakásba nyuszik, tengerimalacok vagy höcsög.Természetsen nem egyszerre. 1,5 éve albérletbe költöztem a párommal. És most a szülinapomra egy hete kaptam tőle 2 tengerimalackát.A kedvenc kisállataim. De pár napja ugyan azok a tünetek jönnek mint tavasszal a nyárfára.Én a szénájukra gyanakszom amit esznek. Semmiképp sem akarok sem megválni tőlük, sem pedig gyógyszereken élni. Próbálok olyan természetes gyógyszereket amiket ajánlanak.Csalántea, Spirulina alga.Mégcsak 2 napja van ez a dolog.Mivel mindig voltak kisállataim, kötve hiszem, hogy a malacokra lennék allergiás.A szemviszketés szerencsére elmúlt magától.Ami mehmaradt az a nehézlégzés és a köhögés. Nincsenek rohamaim,levegőt is kapok.Csak olyan mint mikor megvan fázva valaki.Eukaliptusz illóólajat is próbálok párologtatób, az is segít valamit.Most széna váltáson vagyunk, hátha. Tudtok ajánlani valamit? Vagy van olyan akinek segített valami ezzel kapcsolatban? :/
2019. nov. 15. 14:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Hozzátenném,hogy pánik betegségem,és refluxom is van. refluxra szedek gyógyszert.Csak mert elvileg ezek is okozhatnak aszt,ás tüneteket :/
2019. nov. 15. 14:04
 2/4 anonim ***** válasza:
ne egyenek szénát
2019. nov. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos ezlehetetlen,hiszen a főtáplálékuk mert fűevő állatok :)
2019. nov. 15. 14:13
 4/4 anonim ***** válasza:

A kínai orvosok szerint minden betegség gyógyítható, de nem minden beteg.

A te problémáid egy tőről fakadnak, de azt elmondja a Béky, ha hozzá fordulsz:

[link]

2019. nov. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!