Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Cataflam Dolonak lehet csípéss...

Cataflam Dolonak lehet csípésszerű kiütés a mellékhatása?

Figyelt kérdés

2 napja elég erősen fájt a fejem, ezért egyik reggel bevettem 2 szem Cataflam Dolot (soha nem vettem még be Cataflamot) és másnap reggelre mindkét lábszáramon "csípések" jelentek meg, illetve a derekamon van 2 db, de ezenkívül máshol egyáltalán nincs. Azért gondolok a gyógyszerre, mert a kiütések nagyok és nem hasonlítanak egyik olyan bogár csípésére sem, amik szóbajöhetnek. Viszketnek is, de nem elviselhetetlen, Fenistillel kenem. Szerintetek?


20/N



2020. jan. 3. 22:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy mindnek van egy kis piros "udvara" és meleg tapintásúak.
2020. jan. 3. 22:11
 2/5 anonim ***** válasza:
És mit ír a betegtájékoztató?
2020. jan. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A betegtájékoztató szerint lehetnek tőle kiütések, inkább az érdekelne, hogy más is járt-e már így és biztosra vehetem-e, hogy a gyógyszertől van.
2020. jan. 3. 23:17
 4/5 anonim ***** válasza:
lehet
2020. jan. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mindentudó99 ***** válasza:
Szinte bármire lehet az emner allergiás. Mesélhetnék erről. Cataflam doló Voltaren doló pl ezek ugyan azok más néven. Diclofenak hatóanyag. Én nem birom. Csak a Benuront birom fájdalomcsillapítónak. Van egy kevésbé ismert alig elismert betegség a hisztamin intolerancia. A lényege hogy pl egyes ételekben sok van azt nem tudom enni. De a szervezetben is termelődik hisztamin. Egyes gyógyszerek hisztam8nfelszabadító hatásúak. Mint az álltalad is említett gyógyszer. Na ha van ilyen problémád akkor ez a gyógyszer okozhat gondot. Én nem birom rosszul vagyok tőle
2020. jan. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!