Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Kinek mi vált be gyulladt,...

Kinek mi vált be gyulladt, repedezett, kiszáradt bőrre?

Figyelt kérdés
Évek óta (kb 5-6 éve) küzdök ekcémával. Az akkori munkahelyemen jött ki, egészségügyi eszközöket gyártottunk, sok kézfertőtlenítő használata után eleinte hólyagocskák formájában jelent meg, aztán télen, hideg időszakban egyre durvább volt, begyulladt, berepedezett volt az ujjam. Voltam bőrgyogyászaton, háziorvos is látta, kaptam különböző krémet, kevert kenőcsöt rá. Most 2-3 hete nagyon durván előjött, gyulladt, repedezett, fáj, ég, eddig Elocomot használtam rá, de az sem segített, gyógyszertárban kaptam rá bioderma kézkrémet, addig jó volt, amíg bekentem vele. Jelenleg ahol dolgozom, fémekkel foglalkozunk leginkább...most bőrgyógyász írt rá Lendin tablettát, Advantan kenőcsöt, mosakodókrémet, mostanában fogom élesben használni, mert tegnap kaptam meg a recepteket ( a járvány miatt nem fogadtak semmilyen bőrgyógyászaton, tehát képeken látta a doki), járvány után allergiatesztet javasolt. Használta már valaki ezeket a kenőcsöket, tablettát, hatásosak voltak? Egyáltalán valaha megszűnik ez az ekcéma? Sajnos elég nehéz vele élni, dolgozni. Válaszokat előre is köszönöm! 😊

2020. márc. 24. 15:37
 1/1 A_B_L válasza:

Nekem 10500 ért írt ki 2 krémet, a puhitókrémtől elkezd viszket i a kézfejem amire a másik krém van mondta menjek vissza ha nem válik be😁 hogyne 10500🙄

Nekem a tetran kenőcs az segíteni látszik a repedezett kézre csak minden kezmosas után kend be vékonyan

2020. ápr. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!