Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Miért dagadt be a karom egy...

Miért dagadt be a karom egy kis tetoválástól és orvosnál voltunk és egyre csak dagad?? Mit tehetek ellene??

Figyelt kérdés
Tetovált egy haverom , fertőtlenitett ... új tű stb de a tus nem az orginált... és egy nagyon kis tetova az alkaromon de nem ápoltam erdőn dolgozok vagy 3 napig ugy es foliat nem cseréltem .... azt mondták talán a tetanusz nem volt beadva, de nem tudják pontosan... egyre csak dagad orvosnál voltam , antobiotikumot szedek ... tettek rá mindent ami jó és kaparták a tetovát de egyre csak dagad, mind egy duzzadt valami, a könyökömbe csontot nem látni ...Segitsen már valaki (helyesirásért sorry)

#dagadás #Tetova
2020. jún. 2. 00:18
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

1. Nem haverral kell tetováltatni, hanem engedéllyel rendelkező szalonban, ahol megvannak a megfelelő higiéniai körülmények, különben könnyen összeszedhet az ember egy csinos kis fertőzést.

2. A megfelelő ápolás szintén nagyon fontos, azért, hogy ne fertőződjön el a seb.


Vagyis összegezve: mindent megtettél annak érdekében, hogy ebbe a helyzetbe kerülj, csak magadnak köszönheted. Szedd a gyógyszert, ha szükségét érzed, esetleg jegeld, és imádkozz, hogy megmaradjon a karod, adott esetben akár az életed, mert hát ki tudja, mit szedtél össze...

2020. jún. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Idióta vagy, megérdemled. Legalább az orvos tanácsait tartsd be, betüről-betűre! Talán túléled.
2020. jún. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Orbánc. Rosszabb esetben fascitis necrotisans. Ha azbantibiotikumra nem javul, be kell menni a sürgősségire.


Jó hír, hogyha fascitis és belehalsz, akkor Darwin díjat fogsz kapni, feltéve hogy nincs gyereked.

2020. jún. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt itt nem tudjuk megoldani. A helyedben a sürgősségire mennek azonnal. Vagy vissza az orvoshoz hogy adjon beutalót süegősségivel ahol tudnak segíteni. Nagyon rosszul hangzik amit irsz. Nem kéne várni vele.
2020. jún. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is idokozonkent bedagad nagyon melyre utottek be emiatt
2020. aug. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!