Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Kell fizetni az étel allergia...

Kell fizetni az étel allergia vizsgálatra vagy meg lehet valahogy oldani a tbn keresztül is? Milyen orvoshoz menjek ha csúnya pattanásos és kiütéses az arcom?

Figyelt kérdés
Bőrgyógyászaton, háziorvosnál, nőgyógyászaton voltam már de eddig nem tudják mitől csak kísérleteznek a gyógyszerekkel.
2020. jún. 22. 07:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Gasztroenterológia végez TB-re ételallergia teszteteket,de oda beutaló szükséges a háziorvostól. Viszont vérteszt is létezik,amire a háziorvos is adhat beutalót. Ha ő adja akkor fizetni kell érte. Ha tudni szeretnéd,hogy mennyit,akkor nézd meg annak a laboratóriumnak az oldalát,amelyikkel nálatok dolgoznak. Ott fel vannak sorolva az egyes vizsgálatok árai. A nőgyógyász nem talált semmi eltérést? Inzulinrezisztencia vizsgálat történt? Ahova még érdemes lenne elmenned, az az endokrinológai
2020. jún. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Allergológus szakorvos. Én magánúton mentem el. Speciális vérvizsgálatom volt, ami nem volt ingyen. Nekem poratkára van allergiám és sajnos asztmám is kialakult így kénytelen voltam az immunterápát elkezdeni, ami szintén nem ingyenes.
2020. júl. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!