Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Már kb 5 hónapja az van hogy...

Dominik666 kérdése:

Már kb 5 hónapja az van hogy muszáj nyelnem mert érzem hogy a mandulám fölött van valami takonyszerű cucc?

Figyelt kérdés
Tudja valaki mitől lehet? Nagyon zavaró ez az egész hogy egész nap nyelnem kell olyan mintha meg lennék fázva de amúgy meg kutya bajom

2020. jún. 29. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Kiskoromban sokat volt ilyen problémám, előfordul, hogy még most is. Menj vele orvoshoz, mert a takony nem az orrodon folyik ki, hanem visszafolyik a torkodon. Undin hangzik, de így van.
2020. jún. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kronikus arcureg problema. Nekem pollenszezonban es megfazas utan igy urul ki. A jo, hogy kiurul, nem pedig faj. Csak egyik oldalon nekem. Befele lejt az orrjaratom, a koponyam nem szimmetrikus.

Negy embert ismertem, akiknek mutet utan se lett jobb.

Szerintem, ha rendszeresen ki tud urulni, egyutt lehet elni vele. Nekem elotte faj egy napig.

2020. jún. 30. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!