Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Valami pénteken meg csípett...

Valami pénteken meg csípett de nem tudom mi volt az mikor forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok, pénteken eleg csúnyán meg csípett valami mert legenybucsu volt es hat tobbet ittam a kelleténél es veszem egy bokorba ahol reggel neztem tele volt pókháló al minden.

A csípésnel nagyon pirosas Lilas a borom kb 2cm hosszú es majdnem ovális alakú de meg inkabb körre hasonlít. A közepébe 3 fehér púp van ami viszket de nem durva. Ki birhato.

Várják 2 napot meg vagy inkabb holnap menjek dokihoz? Nincs semmi tünetem ezen kivul.



2020. aug. 10. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ugorj kútba megteszed? Ne viccelj már. Te látod te érzed mekkora a gond. Senki nem tudja eldönteni helyetted.
2020. aug. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

Ha nem dagad be, nem lesz rondabb, nem faj, nem erzed magad gyanusan, akkor nem erdemes.

Meg a szunyogcsipesnek is lehet lilas-voroses udvara.

Merges rovar elvileg nincsen, a kaukazusi medvetalp novenynek az erintese is olyan durva, hogy azt tudnad.

2020. aug. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

De lehetett kullancs is a szép kokárda jellegű folt pedig tudjuk mit jelent. ;)

Mondom ezt úgy hogy egyszer megcsípett egy bögöly és a fél karom bedagadt. Eleinte csak piros volt meg viszketett aztán egy fekete lilás folt maradt utána. Kb 2 évig ott volt. Az utolsó fél évben már csal napra jött ki. Nem mentem orvoshoz. :) ezért írtam hogy ezt neked kell eldönteni.

2020. aug. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3/3 enis arra gyanakszom mert Bogoly volt este egy párat le is csaptunk. Koszonom a válaszát mindenkinek. Az elsőt kivéve..
2020. aug. 10. 16:43
 5/6 A kérdező kommentje:
Ugyanis engem nem nagyon szoktak meg Csípni rovarok csak elvetve egy par darázs... csak azert tettem fel a kérdést hogy várják e hogy változik vagy valami..semmi másért senkit sem kertem hogy házhoz mehetek e vizsgálatra..
2020. aug. 10. 16:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Az egyes is én voltam. De a bögöly elég ocsmány betegségeket terjeszthet.. Csak szólok, ha rosszul lennél később. Én megúsztam, de visszagondolva nem tudom mennyire volt normális a 2 évig tartó folt meg visszatérő viszketés. Akkoriban nem gondoltam, hogy bármi bajom lehet. De ma már elmennék az orvoshoz :D
2020. aug. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!