Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Parlagfű allergiára milyen...

Parlagfű allergiára milyen szteroidos orrsprayt használtok, ami segít?

Figyelt kérdés
2020. aug. 29. 07:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mametosan sandoz
2020. aug. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanazt
2020. aug. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Awamys.
2020. aug. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Lux morulus ***** válasza:
NE használj szteroidos orrsprayt! NE!
2020. szept. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Miert ne? Tudom, szteroid, de van vmi rossz tapasztalat? Mi van, ha csak az segit?

Nekem aloe spray valamennyire hasznal, ideig oraig.

2020. szept. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Lux morulus ***** válasza:
0%
Olvass a szteroidokról. Az orr sprayokról - a gyógyszerészeti anyagokat tartalmazóakról-pedig megallapítottak, hogy gyógyszerfüggöséget okoz. Google es meg fogod talalni. De viszont a steroid végképp nem játék. Alkalmakkent ha muszály de az alergia hosszabb hasznalatot feltételez. Igyál a szezon kezdete előtt egy hónappal parlagfü teát. Van olyan is aki a kecskéjet legelteti parlagfüvel es a tejet issza. Kutya baja azóta.
2020. szept. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Na utolsó ez tipikusan egy olyan válasz h nem néztél utána a dolgoknak, de főleg nem a szteroidos orrspraynek...addig pedig nem kell ijesztgetni másokat a hulyesegeiddel....

A parlagfű tea ivás a pedig szezon előtt egy hónappal egyáltalán nem javasolt, habár van alapja annak hogy kis mennyiségben bejuttatod a szervezetedbe az allergent, de ennek megvan a menete és hogy mikor hogyan kell csinálni, tehát ha ilyen hosszabb távú megoldás is érdekel keress egy allergologus szakorvost! :)


Kedves kérdező!

Az allergiára felírt elenyésző mennyiségben szteroidot tartalmazó orrsprayt, melynek hatása egyáltalán nem összehasonlítható a szteroidos gyógyszerekkel, stb, nyugodt szívvel használhatod abban a pár hónapban míg tart az allergiad, az előírt mennyiségben, sőt!! Kifejezetten ajánlott ezt használni egyéb hasonló készítményekkel szemben :)) amit az első irt, valóban jo választás, háziorvos is fel tudja írni.

2020. szept. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Koszonom szepen!
2020. szept. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, végül Nasonexet kaptam, napi egyszer használom és valóban sokat javult az állapotom!
2020. szept. 3. 10:18
 10/11 Lux morulus ***** válasza:

Na tipikusan megjelent az gyogyszerész lobbi is. Értelmes dolgot alátamasztva nem hoz ugyan, de mindent is tud.Én csak több ezet evet tudok felmutatni a gyógynövények terén, nem 50 ev hazugságot.

Kérdező. Ha "gyógyszerkedel" az legyen a te bajod. Akkor az való neked.Gondolomnem néztél után a steroidnak. Megelegedtel a kis mennyisegű dumával. 😎

Akkor valószínűleg hiába mondom, hogy nezz utána annak, hogy a leggyakoribb halálozási ok a gyogyazerek mellékhatasai miatt vannak.

Túúdóóóm...hülyeség. Semmi gond. Hallgas az gyógyszerészekre. A reklámok is ezt mondják. Akkor miért ne tennéd?

Nekem ennyi vokt mert nem kívánom az energiámat idiótákra pazarolni.

Szevasztok "reklámagymosottak".

Kár erőlködni. Nem válaszolok itt, nem jövök vissza olvasni. 👍

2020. szept. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!