Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Hetek óta fennálló kicsípett...

Hetek óta fennálló kicsípett nyelv, valaki tapasztalt hasonlót?

Figyelt kérdés
Hetek óta ki van csípve úgy a nyelvem hogy ha végig húzom a fogamon még több nyál keletkezik és baromira fáj, volt hogy eltűnt néhány napra, de mindig újra előjött, ilyen huzamosabb ideig semmi sem szokta így kiütni, valaki tapasztalt hasonlót?

2020. szept. 10. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Próbálj Chlorhexamed öblitővel öblögetni.
2020. szept. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2 évig volt. Nagyon lepukkantam egy műtét után fizikaila eg idegileg is. Gondolom foltos is? Próbálj vitaminokat szedni és figyelj a szajhigiéniára. Én vérszegény voltam meg kalcium és A vitamin hiányom volt. Cinket is szedtem meg c vitamin. Ezek közül valamelyitől múlt el. Sok stressz sem használ neki.
2020. szept. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
És glucosepttel lehet kenegetni de ha az alapprobléma nem szűnik meg kiújul. Ha elhagyod a cukrot az is segíthet.
2020. szept. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! #2 nem igazán, néha látszódnak csak piros foltok, inkább pöttyök. Pont hogy nálam vitaminok szedése után kezdődött.
2020. szept. 10. 21:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászaton tudnád megnézetni valami allergia is lehet
2020. szept. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!