Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Viszkető fenék (teljes rész)...

Viszkető fenék (teljes rész) és intim tájék egésznap, merre induljak el?

Figyelt kérdés

Nemi szűrésen már voltam és negatív lett minden, még bőrgyógyászaton gondolkodok, ha előtte meg nem őrülök. Brutálisan viszket a fenék rész, mindenhol és az intim részek is. Máshol nem.

A rühességre gondolnék, bár elég tiszta életét élek, az ujjaim között nincs semmi. A bőrgyógyászatra fogok menni de legalább 1 2 hónap mire el jutok oda, addig ha valakinek van valami kenőcs, vagy bármilyen ötlete szívesen várnám. Köszi!


2020. okt. 10. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
van bármilyen kiütésed vagy akármilyen látható jel vagy csak simán viszket?
2020. okt. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Esetleg mosószer, öblítő? Sokat ülsz? Nem izzad meg ez a terület? Van amikor csillapodik a viszketés? Látsz a bőrödön bármilyen eltérést? Pamut az alsóneműd?


A bőrgyógyász jó ötlet, magánúton lehet hamarabb lenne időpontod de megértem ha nem.

2020. okt. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nincs kiütés sehol
2020. okt. 10. 18:14
 4/9 A kérdező kommentje:

Sajnos már visszatérő probléma, volt hogy kiprobaltam már a rühesség elleni fehér folyadékot, annak ellenére, hogy nem annak tűnik, volt, hogy 3 4 hétre javultak a tüneteim lényegesen.


Egyszer 1 hétre elhagytam a lakást és teljesen lefertotlenitettem magam, zsákba tettem mindent , hátha valami élősködő ami elpusztulna X idő alatt, de sajnos nem ez. :( a ruhákat is 60-90 fokon kimostam ágynemű lepedő stb. Ha rüh lett volan már tuti elpusztult volna, de nem zárom ki, van más ami hasonló a rühhöz, és akkor se pusztul el ha nem érintkezik emberi bőrrel?

2020. okt. 10. 18:19
 5/9 anonim ***** válasza:
A viszkető fenék kezdődő aranyérre is utalhat.
2020. okt. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

Nem nem.

Nekem is volt, iszonyú viszketés fájdalom.

Azért viszket egyre több helyén, mert ott is vakarod.


Jegeld. Szoríts a lábad közé fagyasztott cuccokat.

Én azt csináltam.


Addig is kend, Canesten neki, vagy allergia elleni krémmel.

És ne vakqrd. Tudom hogy nagyon nehéz.

Menj nogyaszhoz.

2020. okt. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi. A canestennek adok egy esélyt. Az aranyérre nem tudom, hogy mi esély lenne, nagyon egészségesen eszek, és 25 vagyok, normal BMI-vel. Nincs panaszos széklet, vizelet, vagy hasi folyamatok. A vérképem nem mutatott eltéréseket
2020. okt. 10. 18:47
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Lányomnak egész héten viszketett a feneke. Tegnap este vettük észre, hogy cérna gilisztája van. Ma voltunk az ügyeleten, gyógyszert kapott rá. Esetleg ez nem lehet nálad is probléma?
2020. okt. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve nekem is volt ilyen problémám, nagyon rossz volt és igaz ha vakarod, annál jobban viszket. Vmiért eszembe jutott, hogy kipróbálom a nedves törlőkendőt, hátha az a baj, hogy wc papírral nem lesz elég tiszta a terület. Azóta is azt használok és a problémám teljesen megszűnt pár nap alatt.
2020. okt. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!