Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Asztmások nektek mostanában...

Asztmások nektek mostanában milyen a légzésetek?Esetleg kell használnotok Ventolin inhalátort egyéb dolgokat?Nekem mostanság valamivel roszabb napjában van hogy többször is használnom kell.

Figyelt kérdés
2020. dec. 28. 10:08
 1/2 anonim válasza:
20 éve asztmás vagyok. Igyekeztem,, leszoktatni,, a tüdőm, főleg a ventolinról. A panelünkbe cserélték a liftet 2 éve.Minden nap többszöri lépcsőzés a kilencedikre, ezután elkezdtem futni és ekkor jöttem rá, h ez sokat segített. Elhagyhattam a gyógyszert, nem fulladtam be annyira. 1000% ban biztos vagyok abban, hogy a maszkviselés miatt lett rosszabb újra. Minden reggel befulladva ébredek, nappal le kell venni magamról sokszor, mert rámtör a légszomj. Újra minden nap szednem kell a Fostert....
2021. jan. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az komoly.Nekem pár napja de van hogy egész nap elvagyok.este rámjön és van hogy reggel is rá kelek akkor kell használnom a ventolint.És szerinted ezt az idő is csinálhatja?Azért szerintem ez az időjárás se normális télen tavasz van
2021. jan. 4. 22:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!