Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Synlabról mi a véleményetek?

Synlabról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Mutat rendes értéket is az eredmény vagy csak "igen, nem" választ kap vele az ember? Azt is látom esetleg mennyi lenne a normális, mennyi nekem stb, tehát részleteket?

Mivel fizetős és drága is ezért szeretnék érdeklődni előtte, de mintát a leletrol, hogy néz ki, milyen értékeket mutat stb nem találtam.


Ugyanaz mint a Foodtest vagy van különbség? Arról láttam mintát, de az messzebb van csak, másik városban.


Köszi a válaszokat!


2021. febr. 10. 18:46
 1/2 horex ***** válasza:

Érthetetlenül teszed fel a kérdést


Miért láttál volna mintát? Ha kedvem lenne felraknék egyet de minek?


Egy nagylabor esetén kiírják az adataidat, dátumot mit vizsgáltak, mi a min. és max. határérték és menni a mért/a tiéd érték, ki validálta. Ha valami értéked kilóg a határbol azt csillaggal jelölik

2021. febr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Erre voltam kíváncsi, köszi :)


Győri ismerősöm foodtesten volt, elkuldte az övé hogy néz ki, innen tudom. Valamint a honlapjukon van fent példa is rá, név nélkül persze :)

2021. febr. 14. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!