Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Hol tudom leteszteltetni...

Hol tudom leteszteltetni magam, hogy milyen ételre vagyok allergiás?

Figyelt kérdés

Az ismerőseim ezt ajánlották: [link]

Kérdésem az, hogy ezt beszéljem meg a háziorvosommal előtte?

Az itt kimutatott eredményt elismerik? hivatalos vizsgálat? Valaki vett már részt rajta?



2021. febr. 21. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Háziorvostól is kérhetnél beutalót állami vizsgálatra (nem oda), persze biztos, hogy később lesz a vizsgálat, mint magán úton.
2021. febr. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Állítólag ezek az igG szintet néző tesztek nem az igaziak. Sok embernek nagyon sok allergén kijön rajta. Vannak akik jobban lesznek, ha elkezdenek azokra diétázni, de vannak akiknek nem segít, vagy ha nem diétáznak akkor sincsen semmi bajuk.
2021. febr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A háziorvos olyanra adott beutalót... ahol úgy néz ki a vizsgálat, hogy megitatnak veled egy csomó tejes lötyit... majd futnod kell a futógépen. Na most én a tejtől olyan hasgörcsöt kapok... nem szeretném kitenni magam ilyesminek. nevetséges ... jah és igen .. arról nem is beszélve, hogy 2 hónap múlva van a legközelebbi időpont...
2021. febr. 27. 23:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a vizsgalat ha jol tudom laktozra jo
2021. febr. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!