Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ha a macskaszőrre allergiás...

Ha a macskaszőrre allergiás vagyok akkor a macskafélék szőrére is?

Figyelt kérdés
Tehát tigris,oroszlán,stb vagy csak a kis verzióval van/lesz problémám.

2021. febr. 21. 23:42
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Hát nem hiszem, hogy sok dolgod lesz tigrisekkel, meg oroszlánokkal. Vagy kivételesen ilyen helyen szeretnél dolgozni?
2021. febr. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg csak azoknak a macskáknak a szőrére vagy allergiás, amik nyalják önmagukat ( a nyálban lévő baktériumokra).
2021. febr. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én fehérjékről tudok. De mindegy a kérdès szempontjából...mert az a hosszú szőrű is nyalja magát de mégsem fuldoklok taknyomban ha simogatom.
2021. febr. 21. 23:51
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Sajnos.
2021. febr. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

A tigrisre is allergiás vagy, de ez valószínűleg kevesebb gondot fog okozni, mint a házimacskák.

Nekem súlyos cápa fóbiám van, de itt a Hortobágyon elég jól elvagyok vele.

2021. febr. 22. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"mégsem fuldoklok taknyomban ha simogatom"

Akkor mi a kérdés? Ha nincsenek tüneteid, akkor nem vagy allergiás, ha meg vannak, akkor az vagy.

2021. febr. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az a hosszú fehérszörű macska nem okoz tünetet, de a többi igen.


A kérdés lényege pedig más macska(félékre) vonatkozik.

2021. febr. 22. 21:04
 8/8 anonim ***** válasza:

De ezt így előre nem lehet megmondani, ki kell próbálni. Amíg úgysem vagy más macskafélék közelében, tökmindegy, amikor meg majd a közelükbe kerülsz, akkor úgyis kiderül.

Engem pintyekre akartak tesztelni, de olyan tesztanyag nem volt kéznél, csak lúdtollat tesztelő tesztanyag, és akkor már kipróbálta azt a doki (tehát valamennyire számíthat, hogy madár, madár), de amikor kiderült, hogy arra allergiás vagyok, csak azt mondta, hogy szintetikus töltetű párnákat, paplanokat használjak, de a családban tartott pintyektől azért nem tiltott el.

2021. febr. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!