Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Voltam allergológián. A...

Voltam allergológián. A doktornő azt írta a papírokba, hogy piros a torkom (nem fáj), és hogy nagyok a manduláim. Mi a teendő ilyenkor? Többi lent.

Figyelt kérdés

Minden fél évben járok kontrollra, mivel születésem óta allergiás vagyok. Szedek zodacot. Gyermekkoromban volt asztmám is.

Azt írta a papírokba, hogy piros a torkom. Mitől? Hogy nagyok a manduláim. Tavaj Augusztusban voltam beteg (fél év után), és voltam PCR teszten, és negatív lett. Tavaj decemberben újra megbetegedtem, és pozitív lettem. Múltkor köptem a mosdóba, mert éreztem a szájamban vért, és pici vér folt volt a nyálamban. Véresek az ínyeim, lehet ettől is? Nem muszáj, hogy egyből manduláimból lenne? Vagy netán valamilyen komoly betegség? Néha fújt engemet, nehezen lélegzem.

Előírt: zodac tablettát (mert kevés van nekem abból otthon), nasonex orrba, szemekbe allergodil, budelin (az mire van?), és broncho vaxomot előírt immunrendszer erősítésre, és ventolin inhalert írt elő nehézlégzéskor.



Szerintetek mitől lehet állandóan piros a torkom, és nagyok a manduláim? Mi a teendő ilyenkor?

A köpésemben pici vér folt volt. Ez mitől lehet?

Nehézlégzés mitől lehet? Ugye nem asztma kapdos?


2021. febr. 23. 11:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Voltál orvosnál. Ezeket miért nem tőle kérdezted meg? Látatlanban honnan tudjuk?
2021. febr. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azért nem kérdeztem, mert akkor még nem láttam mit ír. Otthon olvastam el mit írt.
2021. febr. 23. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!