Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Érzitek ezt a szagot? (többi...

Érzitek ezt a szagot? (többi lent)

Figyelt kérdés

4-5 hónapja koronavírussal diagnosztizáltak, és 2 hétre a szaglásom vakációra ment. Amióta visszajött, kapcsolódott hozzá egy ismeretlen szag és íz, ami speciel ugyanolyan kellemetlen. Talán füst, és éppen rohadásban lévő ételt mondanék egyben ha hasonlítani kell valamihez.

Azt mondják, hogy ez lehet egy allergia, ami a vírus szövődményeiből keletkezhetett.



2021. márc. 23. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Mégis hogy lenne ez allergia? Nem látom az összefüggést a kettő között.
2021. márc. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
elnézést, a gyik nem engedte leírni. Szóval az orvos szerint ez egy allergia, ami a szövődményekből keletkezhetett, ilyesmi.
2021. márc. 23. 19:46
 3/6 A kérdező kommentje:
nem tudom, miért lenne allergia, nem értek hozzá.
2021. márc. 23. 19:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Hu, nem fogom megtalálni, de egy cikkben pont ezekről volt szo., covid után szaglás és ízlelés problémák maradtak vissza sokaknál, ilyen speciális terápiával lehet rajta segíteni. Valami ilyesmi volt a cikk címe is, hogy "szaglásterápiával próbálkoznak a covid szövődményei ellen" vagy ilyesmi :D szóval nem csak nálad van ez, keress rá a neten, lesz rá pár tanács.. :)
2021. márc. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az allergia az nem szaglásváltozást okoz, hanem orrfolyást, tüsszögést, szemviszketés, torokfájdalmat és hasonlókat. Ha allergiás vagy, tudnál róla, mert zavarók a tünetei.
2021. márc. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fantom szaglás, nem allergia, de sok embernél van ilyen tünet a covid után.

Én is 4 hónapja voltam covidos, nekem is volt ilyen füstszagszerű egy ideig folyamatosan, aztán elmúlt, de időnként még visszajön. Meg van olyan is hogy egy másfajta szagot érzek, amit szintén nem érez senki más.

Én B vitamin komplexet próbálok enni, elvileg az jó rá. Gondolom hogy el fog múlni egy idő után...

2021. márc. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!