Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergiás vagyok? Vagy ez mi...

Allergiás vagyok? Vagy ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Szerintem nem túlzok, ha azt mondom, hogy lassan fél éve nagyon gyakran folyik az orrom, néha el is dugul. Az utóbbi időben gyakran van, hogy véres orral ébredek fel. Ez lehet allergia jele? Ha belegondolok, kb fél éve kaptunk egy kutyát, és fél éve kezdtem el lovagolni járni. Korábban volt macskánk és kutyánk is, de nem jelentkeztek ilyesféle tünetek. A lószőr allergiáról azt olvastam, hogy elég ritka, nem hiszem hogy erről van szó. Allergia lehet? Vagy valami teljesen más okozza?

2021. ápr. 25. 08:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Fél év alatt, ilyen tünetekkel csak elmentem volna a fül-orr-gégészetre.
2021. ápr. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet allergia, gondolom a sok orrfújástól vérzik az orrod.


Szalma, széna is lehet, vagy most kialakult. Karcolásos tesztet kéne csináltatni.

2021. ápr. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

És moss lovaglàs után, mindig hajat, most meg takarítsd ki a szobád és cserélj ágyneműt, a ruháidat is most ki, amiben lovagolni jársz. Ha onnan van, akkor talán el fog múlni tőle, vagy javul.


Ezen kívül allergia elleni gyógyszert is felirathatsz a háziorvossal, hátha az segít.

2021. ápr. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!