Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Gyógyszer allergiára mit kell...

Gyógyszer allergiára mit kell használni?

Figyelt kérdés

Tegnap kiírtam egy kérdést. A lényeg, hogy a fenekem vonalában egészen a hüvelyig kiütések keletkeztek.

Közben rájöttem, hogy a múlthéten az aranyeremet kezeltem Hemorid krémmel. Elolvasva a betegtájékoztatót, ugyanezek a tüneteim vannak:

"Allergiás tünetek a hatóanyagok valamelyikére. Ennek tünetei: kiütés, csalánkiütés, viszketés, a bőrön megjelenő apró piros pöttyök, láz, kidagadó bőrerek, esetleg fekélyes, sebes bőrfelületek. E tüneteket kísérheti hányinger, fejfájás."

Vasárnap reggel kentem utoljára vele, azóta próbáltam canestennel, de nincs javulás.

Van-e valamilyen vénynélküli gyógyszer, ami használ és a hüvely környékére is kenhető?

Fogalmam sincs melyik össztevőjére lehetek allergiás, mert egy pár éve már használtam, akkor nem volt semmi mellékhatása.



2021. máj. 4. 07:57
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell semmi rákenni, Loratadin nevű allergia gyógyszert kell szedni.
2021. máj. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!