Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Milyen folt lehet ez a karomon?

Milyen folt lehet ez a karomon?

Figyelt kérdés

Az alábbi foltok jelentek meg a karomon. Igazából nem tudom mióta, kb egy hónapja? Nem tulajdonítottam neki olyan nagy figyelmet, de észre vettem hogy nagyobb lett... Nem fáj, nem viszket, semmi, csak ott van. Amikor végigsimítom ott az ujjamat, akkor mintha keményebb lenne a bőr. Tippek, ötletek? Természetesen kérek időpontot a bőrgyógyászatra, amint tudok

[link]

[link]


2021. máj. 10. 21:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Én talán a pókcsípésre gyanakodnék mert az ilyesmi foltot szokot hagyni és huzamosabb ideig megmarad, kemény bőrt is okoz, de az általában kiterjedtebb és nagyobb pukli szokott lenni a gyulladás miatt. Szóval vagy nagyon kis pók csípett meg vagy egyáltalán köze sincs a pókhoz, majd a bőrgyógyász megmondja az a biztos!
2021. máj. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!