Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mitől van ez? Esetleg allergiá...

Mitől van ez? Esetleg allergiás lennék?

Figyelt kérdés
Meg jött a Menstruációm és csak libres betétet tudtam venni de egyébként Alwayst használok, de azt vettem észre hogy nagyon fáj ott lent és kiütött, lehet ez a librestől? Ez a 2. Hogy használom e elsőnél nem volt semmilyen probléma. Hogyan lehet ezt kezelni?

#betét #kiütés #vagina #Always #Libres #Fájóviszektőérzés
2021. máj. 20. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy van benne valami olyan illatanyag vagy ilyesmi, ami neked nem jó. Próbaképpen másik fajta betétet kéne keresni, legjobb lenne a régire visszaváltani, ha mégis meg tudod oldani valahogy.
2021. máj. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyennel még nem találkoztam, de szerintem az ezeknek a termékeknek (legalábbis a nevesebbeknek) hipoallergénnek kell lenniük.
2021. máj. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Privátra válaszolva.

Nem azt mondtam, hogy nem hiszem el, hanem azt, hogy ilyennel még nem találkoztam.

Én is ezt a két fajtát használom, és soha nem volt ilyen gondom.

És azt is írtam, hogy SZERINTEM.

De alternatív megoldásként, ha hozzá jutsz a neked beválthoz, vegyél egyel többet, hogy legyen otthon tartalék.

2021. máj. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sirni tudnék annyira fáj ha pisilek és ha hozzá ér a betét(Always) nagyon szúr esetleg valami hogyan lehetne csökkenteni a fájdalmat? Úgy érzem mintha őssze lennék ragadva ott lent nagyon faj egyébként 16/L ha számít ez valamit :( :( :(
2021. máj. 20. 20:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy a betéttől van, és nem valami fertőzés? Véletlen egybeesés is lehet, hogy most váltottál betétet.
2021. máj. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia. Always nálam is borzasztóan kidörzsölte a fenekem, az ágyékom.

Naturellát ajánlanám, nagyon puha márka, nem mellesleg még olcsóbb is. Ha érettebb vagy, és nem undorodsz, akkor mosható betét, semmi szag, semmi dörzsölés...

2021. jún. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!