Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Lehetek allergiás algoflexre? O_o

Lehetek allergiás algoflexre? O_o

Figyelt kérdés

Múlt héten többet szedtem be mint átlagosan a fogfájásom miatt.

De úgy képzeljétek el, hogy 1 nap egyet mondjuk este fele, másnap délután következő nap este és aznap hajnalban kellett megint mert fájt de talán 3 nap lehetett és utána abbahagytam.

Tegnap viszont a semmiből viszkető roham jött rám, először a hátamon kezdődött hogy vérvörös lett a vakart terület meg kisebb nagyobb hólyagok keletkeztek majd egyre lejjebb haladt már a derekamig volt, majd a vállamnál, karomnál, mellkasomon is, hasamnál, bikinivonalomra is ráment de nagyon durván viszkettem és hólyagos lettem, még az arcom is később.

De ezt megelőzően több nap eltelt a gyógyszer után és csak nem hinném hogy túlléptem volna az adagot korábban sosem volt erre semmi reakcióm.

Este elmúlt de hajnalban megint visszajött, aztán ma már lecsökkent a vörösség és a hólyag de még viszketek azért.

Erre tudok gondolni max kórházban voltam aznap és talán ott kaphattam el valami terjedő cuccot? Csak nem terjed érintésre? ettől félek.

Semmi új kaját vagy italt nem ittam amit korábban is nem értem.

Nem használunk új mosóport se öblítőt..

Bőrgyógyászathoz akartam volna menni de a hónapra betelt így akkora már értelmetlen lenne hisz már elmúlna.

Algoflexnek lehet ilyen mellékhatása ha kicsit többet szedsz mint szoktad vagy covid oltás esetleg? Szputnyikot kaptam és aznap megvolt a mellékhatása ami sima láz volt kis hidegrázással de hamar elmúlt. Az viszont 5-én volt azóta eltelt jó idő és most hirtelen kijött volna rajtam?

Nincs ismert gyógyszer allergiám, algoflexet szoktam szedni alapból ha bármi panaszom van most sem igazán sokat szedtem lehet csak túlreagálom de mi ez?

Háziorvos esetleg foglalkozik ilyesmivel ha sürgős?

Soha nem történt velem ilyesmi..



2021. jún. 16. 02:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Van egy fecni a dobozában az van ráírva hogy betegtájékoztató.Ajánlom figyelmedbe.
2021. jún. 16. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1.Bocs de most nincs meg hirtelen a doboza mivel kiszedtem belőle a packot :D..
2021. jún. 16. 02:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Beírod google-be: ALGOFLEX(forte vagy amit bevettél) BETEGTÁJÉKOZTATÓ

Első találatnál lesz.

2021. jún. 16. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3.kösz :D....
2021. jún. 16. 02:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ha múlt héten szedtél pár algoflexet , és ha ez okozta volna a viszketést akkor az akkor kijött volna.

Szerintem pollen szezon van simán lehetsz bármelyikre allergiás. Mindenképp kérj időpontot bőrgyógyászhoz mert ez máskor is kijöhet illetve ha elküldene allergia vizsgálatra onnan sok minden kiderülhet. Ha viszket menj el a háziorvoshoz az is tud írni gyógyszert. Ne szenvedj a viszketéssel.

2021. jún. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!