Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergiások,milyen orrsprayt...

Allergiások,milyen orrsprayt használtok?

Figyelt kérdés
Milyen orrsprayt használtok orrdugulás ellen ami nem 2850 ft?-Ottrivin rapid mentol és társai 2000 ft felett vannak!-hatóanyaga:xilometazolin-hidroklorid. két hét alatt elfogy egy doboz, már nem bírom anyagilag! csak orrspray jó,kenőcs, orrcsepp nem dugítja ki.

2021. jún. 18. 22:58
 1/3 A kérdező kommentje:
Tengervizesek nem jók semmire.
2021. jún. 18. 23:00
 2/3 anonim ***** válasza:

Fordulj a háziorvoshoz, ha ilyen rosszul vagy, érdemes lehet budezonidos orrspayt felírnia. Szteroid van benne, de nem kell miatta aggódni, nagyon-nagyon kicsike dózis, nem várhatók mellékhatások tőle. Fontos, hogy ez folyamatos szedés mellett fejti ki a hatását, tehát nem az akut tüneteidet mulasztja el, 2-3 hét, mire a teljes hatás kialakul.


A recept nélküliek közül nekem az azelasztin-hidroklorid hatóanyagú nem sokat segített (de biztos van akinek hat), idén nátrium-kromoglikátosat vettem, de még nem kezdtem el használni, egyelőre nincsenek tüneteim. Mindez cetirizin tabletta mellett, ami nekem önmagában nem volt elég tavaly.

2021. jún. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem csak a RHINO SPRAY PLUS dugítja ki rendesen
2021. jún. 20. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!