Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ezzel már orvoshoz kellene...

Ezzel már orvoshoz kellene fordulnom? Csípés okozta bőrpír és fájdalom.

Figyelt kérdés

Vasárnap a kertben gozoltam és valami megcsípte a lábszáramat. Nem darázs, mert arra allergiás vagyok és az nálam durvább tüneteket produkál.

A csípést és a környező területeket lefertőtlenítettem. Másnapra a csípés körül felhólyagosodott a bőr és eléggé kivörösödött, mostanra pedig egy nagyjából 18 cm-es területen vörös, duzzadt és fájdalmas a bőr.

Nem vagyok egy nagy orvoshoz rohangáló. A normál szűréseken túl csak ritkán járok orvoshoz, de most elgondolkodtam rajta.

Ez már szerintetek is az indokolt kategória vagy órákig tartó várakozás után elhajtanak a búsba?



2021. júl. 20. 18:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Én elmennék a dokihoz. Egy nyilvánvalóan romló valamivel alig hajthat el.. Vagy ha mégis, másik orvost kell választani.
2021. júl. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!